תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוזגלו הקטן: הכשרון הגדול הבא שב"ש מפספסת

בוזגלו הקטן: הכשרון הגדול הבא שב"ש מפספסת
איוניר רצה אותו בק"ש, אוחנה מאמין שיככב ודן ביטון החל לפרוח באשדוד
דן ביטון עלה לכותרות כשהגיע לסגל מ.ס. אשדוד בעסקת מיכאל אוחנה, כשלאשדודים שמורה הזכות לקנות אותו בעוד שנתיים תמורת מיליון שקלים. אבל האם הוא יכול לסחוב את הקבוצה הדרומית לחוף מבטחים? מתברר שרבים חושבים שכן.
 
 
"הוא שחקן מאוד מוכשר", קובע מוטי איוניר, שהדריך את ביטון כשהיה מנג'ר מחלקת הנוער בבאר שבע. "בקבוצת הנוער קראו לו בוזגלו הקטן כי יש דמיון בינו לבין מאור. יש לו בעיטה טובה, הוא טכני, יודע להגביה, בשנה שעברה הוא בישל שער יפה למהראן ראדי, אבל בסגל העמוס של באר שבע לא היה לו סיכוי. הוא עשה טוב כשיצא החוצה לצבור דקות משחק". 
 
"הוא בחור צעיר, אבל מבוגר ברוחו וייצא ממנו שחקן", מדגיש איוניר, שעלה צפונה בקיץ האחרון ולא התעלם מהכשרון המבטיח. "רציתי אותו בקרית שמונה מתוך ידיעה שאני יכול לפתח אותו, אבל המצב הוביל אותו לשחק באשדוד ואני חושב שהם זכו".
 

דן ביטון, אין מספיק מקום ברוטציה של ב"ש (ירון אלפי)
 
ניסו אביטן, שליווה את ביטון במחלקת הנוער, אמר: "הוא כישרון גדול מאוד. יש לו תכונות שיכולות להזניק אותו קדימה. יש לו טכניקה מעולה, הוא מבין את המשחק לעומק ויש לו מסירה אחרונה יעילה. הוא מגביה מעולה. אני חושב שבאשדוד יפיקו ממנו את המיטב. לא סתם הם לקחו אותו, זה שם שמכירים בענף והם ידועים בתור קבוצה שנותנת לשחקנים צעירים את היכולת להצליח".
 
אלי אוחנה, שהדריך את הקשר בנבחרת הנוער, מסביר: "הוא קודם כל ילד טוב עם אישיות מקסימה, שזה כבר מתכון להצלחה. מבחינת כדורגל בוודאי שיש לו נתונים להיות שחקן משמעותי. בבאר שבע היה לו קשה מאוד להשתלב כי יש להם 20 שחקנים ברמה של הרכב ראשון. אשדוד זה המקום בשבילו לגדול ולהתפתח ואני בטוח שהוא יצליח".
 

האופי מתאים, הפוטנציאל מבטיח (פייסבוק מ.ס. אשדוד)
 
כשנשאלת השאלה הפשוטה אם הוא מסוגל להשאיר את אשדוד בליגת העל, התשובות הופכות מורכבות יותר. "לא פשוט להתבטא בקבוצת תחתית, יותר קל להיכנס להרכב של קבוצה שרצה, אבל דווקא אשדוד זו חממה לצעירים", מנתח איוניר. "אני בטוח שהוא יוכיח את עצמו מעל ומעבר והם ייקנו את הכרטיס שלו כי הוא מניה בטוחה. שחקן אחד לא יכול להשאיר בליגה קבוצה, אבל את החלק שלו הוא ייתן".
 
"באשדוד לא יושבים פראיירים", מצהיר אביטן. "הם יודעים למה הם לקחו אותו ומה היכולות שלו. הוא כבר התחיל להראות את היכולת שלו ויש לו את שם את כל התנאים שיצליח. אני מאחל לו שיגשים את עצמו, זה ילד זהב שחוץ מכשרון יש לו אישיות כובשת וזה מאוד חשוב".
 
"יש לו הרבה מאוד עבודה", מזכיר אלי אוחנה. "הכדורגל, במיוחד היום, זה מקצוע תובעני ואין אפשרות לזייף, כי כל משחק משודר והוא נמצא במעקב אחרי הכותרות שעשה. מבחינת כדורגל, יש לו את כל הנתונים להצליח ואני בטוח שנשמע עליו. אשדוד עשתה עסקה מצוינת וכולם ירוויחו".
 

אוהדי אשדוד, יש על מי לסמוך? (פייסבוק מ.ס. אשדוד)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ