תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טביב: "משחקים כאלו קורים. סומך על בן שמעון והצוות"

טביב: "משחקים כאלו קורים. סומך על בן שמעון והצוות"
בעלי בית"ר הוציא תגובה לאחר ה-4:0. המאמן ספג ביקורת מאנשים במועדון
הלם בבית"ר ירושלים לאחר אחד ההפסדים המבישים שידע המועדון בשנים האחרונות, 4:0 להפועל חיפה באצטדיון סמי עופר - תוצאה שהשאירה את רן בן שמעון ושחקניו עם ניצחון בודד בחמשת המחזורים הראשונים בליגת העל.
 
עיקר הביקורת במועדון מופנית כלפי בן שמעון. גורמים בבית"ר טוענים כי השחקנים הגיעו זחוחים ולא מוכנים מבחינה טקטית. כמו כן, בבית"ר תהו מדוע אורי מגבו נזרק ישירות להרכב, זאת לאחר שכלל לא נכלל בסגל במשחקים האחרונים. אגב, באימון המסכם תורגל בכלל עוז ראלי כמגן השמאלי.
 
 
בסיום המשחק שוחחו ארוכות אלי טביב ומשה דמאיו בניסיון להבין מה קרה לקבוצה שרק בשבוע שעבר ניצחה 0:3 את אשקלון והבוקר סופרת כבר 10 שערי חובה. בחדר ההלבשה הייתה דממה. "לא הגענו מוכנים. כואב לנו על האוהדים שהגיעו עד לפה לראות אותנו", אמר אחד השחקנים.
 
"צריך להיות פרופורציונאליים, משחקים כאלו קורים", אמר טביב בהודעה לתקשורת והוסיף: "זה לא נעים ואני מבין את אכזבת וכאב הקהל, נלמד ממה שקרה, נפיק את הלקחים, נסיק את המסקנות ונמשיך הלאה. אני משוכנע שכבר במשחק הקרוב מול הפועל כפר סבא נראה הרבה יותר טוב, אני סומך על רן בן שמעון והצוות שלו וכמובן על השחקנים שלנו".
 
מלבד בן שמעון, בבית"ר ירושלים העבירו ביקורת גם על ראלי וחסוס רואדה, האחראים העיקריים לספיגת שני השערים הראשונים. בעקבות ההופעה החלשה של ראלי, טל בנש עשוי להחליפו בשבוע הבא בעמדת המגן הימני.
 

הפנים אומרות הכל. שכטר (ערן לוף)
 
"לא היינו מוכנים ואני לוקח על זה אחריות. בית"ר לא תראה ככה השנה. התחלנו את המשחק גרוע מאוד, קיבלנו גולים מטעויות קשות שלנו", סיכם בן שמעון והדגיש: "בכל הרכב ובכל מערך לא צריכים להיראות ככה. יש לנו קבוצה מצוינת, זו תאונה קשה ונצטרך להתגבר. טביב נכנס לחדר ההלבשה ולחץ לי את היד והכל בסדר".
 
אפרופו טביב, בסביבת הבעלים היו מופתעים מהיכולת של אדילסון באהיה. חלוץ הפועל חיפה, שכבש צמד ובישל שער נוסף, הוצע בקיץ לטביב על ידי סוכן השחקנים איתן מזרחי, אבל הבעלים סרב לקבל את השחקן למבחנים וההמשך ידוע. "לא קל להמר על שחקן ספציפי. זה הכדורגל.  פספוס גדול של טביב", סיפר מקורב לשחקן.
 
טביב מצטער שלא צירף אותו? אדילסון (ערן לוף)
 
מי שפחות הרשים - דווקא במשחק בו היה תחת מעקב - זהו עידן ורד. מספר 8 של בית"ר ירושלים נצפה במפגש על ידי סקאוט של מאיורקה, שראה את ורד דווקא במשחקו הכי חלש העונה וצריך להחליט אם להמשיך במעקב.
 
והיו גם מי שקיבלו מחמאות. מדובר ביעקב בריהון המחליף ובוריס קליימן. "בריהון נראה טוב. חבל שהוא מקבל דקות רק במשחק כזה", אמר גורם בבית"ר וסיכם: "בוריס הציל אותנו מתבוסה גדולה אפילו יותר".
 
מצא לו זמן להיות חלש... ורד (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ