תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"רוני? יש חוקים, רק 11 יכולים להיות במגרש"

"רוני? יש חוקים, רק 11 יכולים להיות במגרש"
מוריניו ענה בעוקצנות להדחת הקפטן של מנצ'סטר יונייטד מההרכב במשחק מול לסטר
מנצ'סטר יונייטד נראתה בשבת כמו אחת שאולי תצליח לערער על העליונות של מנצ'סטר סיטי. השדים האדומים הציגו את המשחק הטוב ביותר שלהם העונה עד כה ב-1:4 על האלופה לסטר, כאשר כל השערים הגיעו בתוך כ-20 דקות במחצית הראשונה. יחד עם זאת, הבעיות במועדון עדיין קיימות.
 
ז'וזה מוריניו בחר להדיח מההרכב את הקפטן וויין רוני, והכניס אותו לכר הדשא רק בדקות הסיום. אם מצב שכזה יימשך גם בתקופה הקרובה, אפשר להניח שמנצ'סטר תתחיל לגעוש. "המיוחד", עם זאת, לא מרגיש מיוחד בעקבות ההחלטה האמיצה.
 
 
כשנשאל על ידי העיתונאים מדוע בחר להושיב את הקפטן על הספסל, השיב מוריניו בעוקצנות המוכרת שלו: "כי יש חוקים בכדורגל. מותר לי לעלות רק עם 11 שחקנים. עד שזה לא ישתנה, אני אעלה רק עם 11. רוני הוא הקפטן שלי, אם הוא על המגרש או בבית".
 
"כשהחלוץ המרכזי שלנו הוא זלאטן איברהימוביץ', אנחנו צריכים שחקנים מהירים יותר לצידו. זה היה הפתרון הטוב ביותר שלנו למשחק מול לסטר", הוסיף מוריניו ולמעשה טען שרוני איטי מדי כדי לשחק לצד השבדי. "למה אתם לא שואלים אותי על כך ששיתפתי בהרכב שניים מהצעירים המבריקים של הכדורגל האנגלי?", תקף המנג'ר.
 
מנגד, בלסטר יש כבר אוהדים (חסרי בושה?) שקראו לפיטורי קלאודיו ראניירי ארבעה חודשים אחרי שזכה באליפות הכי מפתיעה בתולדות הפרמייר-ליג. האוהדים לא אהבו את העובדה שהוציא את ריאד מחרז וג'יימי וארדי במחצית. "זה מוזר. ספגנו מ-3 קרנות. בדרך כלל אנחנו חזקים בקרנות, אבל אחרי השער הראשון הקבוצה כיבתה את כל האורות. איבדנו את הכוח, הכושר והנחישות", הגיב המנג'ר האיטלקי.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ