התרסקות בהפועל ת"א: "לא ברור איך יוצאים מזה"

התרסקות בהפועל ת"א: "לא ברור איך יוצאים מזה"
דממה בצד האדום אחרי ה-5:0 בדרבי. אכזבה גדולה מעזרא וגורובסוב

דממה והלם במועדון. שחקני הפועל תל אביב עזבו בדממה את האצטדיון בנתניה אחרי ה-5:0 המשפיל למכבי תל אביב בדרבי. במועדון היו מי שציינו: "יש כאן אווירה של ריסוק. הכל מרוסק, לא ברור איך יתרוממו מזה. ציפינו אולי להפסיד אבל לא למשהו כזה".


כעת במועדון מבינים כי יאלצו לשנות תכניות לפחות כרגע ולנסות להיערך למאבקי תחתית. "במצב הנוכחי לא ברור איך את אשקלון מנצחים אז לכוון לפלייאוף עליון?", תהו במועדון.


המאמן גיא לוזון ציין לאחר הבכורה בה ספג השפלה: "אין ספק שסגל השחקנים חייב להיות טוב יותר והבעיה המרכזית היא סף שבירה נמוך. אני לא אגיד על השחקנים שלי שהם לוזרים. לא אשתמש בזה שאני מאמן רק שלושה ימים כאליבי להפסד כי ההרגשה לא נעימה וזה רשום עליי כמאמן הקבוצה".לא עונה על הציפיות, עזרא (עדי אבישי)


במועדון מחכים כמובן לינואר, אבל בראש רשימת המאכזבים סומנו לא מעט שחקני רכש שחתומים על המאמן היוצא, אלי גוטמן. ניקולאס גורובסוב שנכנס רק כמחליף, דבר המעיד על האכזבה ממנו, דאמיר שובשיץ' שעלה גם הוא מהספסל ואפילו חן עזרא בו תלו תקוות רבות, לא מספקים תוצאות.


"ציפו מעזרא להוביל, אבל כנראה שהוא לא שחקן כזה. אין ספק שגוטמן נפל גם עם גורובסוב", העידו בסביבת המועדון. מי שעוד בולט ברשימת המאכזבים הוא הקפטן נמניה ניקוליץ' שרחוק מלהזכיר את יכולתו בסוף העונה שעברה. "זה פשוט לא אותו שחקן. הוא הפך לשחקן הכי חלש במערך. לא ברור מה עובר עליו", ציינו במועדון.כשכולם לא פוגעים זה נראה ככה (עדי אבישי)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ