תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גוטמן ייפגש עם כבירי, עשוי לעזוב את הפועל ת"א

גוטמן ייפגש עם כבירי, עשוי לעזוב את הפועל ת"א
אחרי ההשפלה בדרבי המנג'ר ויתר על הגעה לאימון. הבעלים: "כתם מביש"
הלם מוחלט בהפועל תל אביב בעקבות ה-5:0 המשפיל בדרבי. אין דרך טובה יותר לתאר את התחושות של האדומים. גורמים במועדון מפנים את רוב חצי הביקורת לעבר המאמן היוצא והמנג'ר החדש, אלי גוטמן, ש"ברח מהתקשורת ולא הגיב להשפלה", כך לדברי אחד האנשים בהפועל ת"א.
 
גוטמן עצמו כנראה מיואש לחלוטין מהמצב והחליט לוותר על הגעתו לאימון היום (שני), זאת למרות שהייתה אמורה להיערך ישיבה בינו לבין גיא לוזון ואמיר כבירי. גוטמן צפוי להיפגש מאוחר יותר, אולי רק ביום שלישי, עם כבירי ועשוי להודיע לו על סיום עבודתו בהפועל תל אביב. "התפקיד שלי גוטמן מיותר. חבל על המינוי ההזוי הזה, אין צורך לשלם לו 280 אלף דולר לעונה. מצפים שיחליט לסיים את דרכו", אמר גורם במועדון.
 

 

אחרי האימון פנה כבירי לעיתונאים והוציא הצהרה: "הדרבי הוא כתם על המועדון. כתם עליי בתור בעלים, כתם על כל מי שלקח חלק באירוע המביש הזה. בראש ובראשונה אנחנו מתנצלים בפני האוהדים שלנו. נעשה הכל כדי לתקן, לא נשקוט עד שנביא את המועדון למקום הראוי לו. עם כל הכאב שיש לכולנו עכשיו אנחנו צריכים להתאחד סביב הקבוצה ולהחזיר אותה למקום הראוי לה כבר במשחק הקרוב מול אשקלון".

 

כ-60 אוהדים של הפועל תל אביב, רובם בני נוער, הגיעו למתחם האימונים והטיחו לעבר השחקנים: "אין לכם כבוד, תורידו את החולצות האדומות. הביזיון הזה הורס אותנו". גם כבירי עצמו ספג גידופים כאשר האוהדים קראו לו לפטר את גוטמן ולעזוב בעצמו. בעקבות המצב העדין, שתי ניידות משטרה וכן ניידות יס"מ הגיעו למתחם על מנת לשמור על הסדר.
 
במחזור הבא תנסה הפועל תל אביב לרשום ניצחון בכורה, כאשר תארח בשבת ב-20:00 את הפועל אשקלון. "אנחנו מוכרחים לנצח את אשקלון, אין לנו שום ברירה אחרת", אמר אחד השחקנים בסגל האדום.
 
קללות נגד השחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה, "כבירי, ריסקת את המועדון" (דני מרון)

הלם מוחלט בהפועל ת"א (עדי אבישי)
 

כבירי הגיע לאימון, גוטמן בחר שלא (דני מרון)
"עושה עסקאות עם האויב", כבירי אובד עצות באימון (דני מרון)
אווירה קשה באימון הפועל ת"א (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ