תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שחקני מכבי ת"א חגגו עד השעות הקטנות, טיבי קיבל בשורה מופלאה

חוגגים את הניצחון ההיסטורי. שחקני מכבי ת\א |
הצהובים, שעשו היסטוריה עם חמישייה מול הפועל בדרבי, לא מצליחים להוריד את החיוך מהפנים. יום ההולדת של יצחקי, החגיגות של בן חיים והשמחה הגדולה של הבלם - הכל כאן
מישהו עדיין זוכר את ההפסד ההזוי מול זניט? מכבי תל אביב משתוללת. גם על כר הדשא וגם ברשתות החברתיות.
 
לאחר הלילה ההיסטורי, 0:5 בדרבי על הפועל ת"א החלשה, החגיגות הגדולות של הצהובים בעיצומן. הניצחון הוקדש לברק יצחקי, שחגג את יום הולדתו ה-32, קיבלת 5 מתנות וזכה לחגוג עם חבריו ברחבי תל אביב עד השעות הקטנות של הלילה.
 
יופי של תאריך. מזל טוב לברק יצחקי!
 
שלושה משחקים תוך שבוע, שלושה ניצחונות, מאזן שערים 0:11. כעת, הצהובים יחלו את ההכנות למשחק נגד דאנדלק בליגה האירופית, כאשר מאחר אחרי הצהריים הם צפויים להמריא לאירלנד בטיסה ישירה לקראת ההתמודדות ביום חמישי ב-22:05.
 
טל בן חיים החלוץ אמנם לא התראיין אחרי המשחק הגדול שלו, אך עשה צעד נוסף בכדי לבסס את מעמדו כמלך השערים החדש של הליגה. הוא חתום על 8 שערים לאחר שישה מחזורים בלבד.
 
 
ואם כבר מכבי ת"א, חמישייה, יום הולדת לברק יצחקי, וטייטל חדש לטל בן חיים, אז הנה עוד בשורה משמחת: גם לאיתן טיבי מגיע מזל טוב עצום!
 
מספר שעות אחרי הניצחון הגדול, הבלם ואשתו שיר הפכו להורים לבתם הבכורה. השם עוד לא התפרסם, אבל סמכו על האוהדים שפירגנו לבלם המצויין בפייסבוק הרשמי של מועדון הכדורגל של מכבי ת״א ושלחו לו ברכות ואיחולים וגם כמה הצעות מקוריות לשמות לילדה בהשראת הדרבי של אתמול: שמחה, חמסה, חמש.... אנחנו שולחים את מלוא האיחולים ומקווים שילכו על שם קצת יותר קליט. מברוק!  
 
ימים של אושר, איתן טיבי. מזל טוב!
הכוכב של הליגה חוגג
שמח בצד הצהוב של תל אביב
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ