תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אחרי 67 ימים: אלרדייס עזב את נבחרת אנגליה

אחרי 67 ימים: אלרדייס עזב את נבחרת אנגליה
סיים את דרכו לאחר שניסה להונות את ההתאחדות. סאות'גייט יחליפו זמנית
סם אלרדייס עזב את נבחרת אנגליה אחרי 67 ימים בלבד בתפקיד, כך הודיעה ההתאחדות באופן רשמי. יממה שלמה הממלכה דנה בעתידו ובערב, כאמור, הגיעה ההודעה כי הגיע לסיכום עם ההתאחדות על פרידה.
 
הסיבה לעזיבת המאמן אחרי תקופה כה קצרה נעוצה במעורבותו בניסיון להונאת ההתאחדות, פרשה שנחפשה מוקדם יותר ב"טלגרף" האנגלי. אלרדייס נפגש עם עיתונאים שהתחזו לאנשי עסקים שמעוניינים להשקיע בענף, וייעץ להם איך לעקוף את חוקי ההתאחדות על העברת שחקנים, ו"על הדרך" גם נתפס מבקר את המאמן הקודם רוי הודג'סון.
 

שילם מחיר יקר. אלרדייס (gettyimages)
 
 
מה שאלרדייס לא ידע, ובעקבות כך הפרשה נחשפה בעיתון הבריטי, זה שאחד מאנשי העסקים היה מתחזה שצילם את הפגישה במצלמה נסתרת. "ביג סם" הספיק להדריך את נבחרת 3 האריות במשחק רשמי אחד בלבד - בניצחון 0:1 על סלובקיה במוקדמות מונדיאל 2018.
 
 
"זה היה עונג גדול לקבל את המינוי, ואני מאוד מאוכזב מהתוצאה הזאת", אמר אלרדייס בהודעה על סיום ההתקשרות. "הצעתי לראשי ההתאחדות את התנצלותי הכנה ואני מבין כי הדברים שעשיתי גרמו להם למבוכה. ואני גם מתחרט על הדברים שאמרתי בנוגע לאנשים מסוימים".
 
 
מי שיחליף את אלרדייס באופן זמני זהו שחקן העבר גארת' סאות'גייט, כיום מאמן הנבחרת הצעירה של אנגליה, שינהל את ארבעת משחקי הבוגרת הבאים. לשלושת האריות מצפים בתחילת חודש אוקטובר שני משחקים נוספים במוקדמות גביע העולם - מול מלטה וסלובניה - ובנובמבר מפגשים עם סקוטלנד וספרד, וההתאחדות האנגלית תחפש בינתיים מחליף קבוע.
 

הפתרון של אנגליה. סאות'גייט (gettyimages)

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ