תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוזגלו חזר לנבחרת, זימון בכורה לוורד. נאתכו בחוץ

בוזגלו חזר לנבחרת, זימון בכורה לוורד. נאתכו בחוץ
פורסם הסגל לקראת משחקי הנבחרת מול מקדוניה וליכטנשטייין. הכל בפנים

אחמד עאבד, אלמוג כהן, מאור בוזגלו ועידן ורד הם המוזמנים החדשים של אלישע לוי לנבחרת ישראל לקראת צמד המשחקים מול מקדוניה (בשישי באוקטובר בחוץ) וליכשטנשטיין (בתשיעי באוקטובר בבית) במסגרת קמפיין מוקדמות מונדיאל 2018. ברשימה החדשה בולט בהיעדרו ביברס נאתכו, קשר צסק"א, שהיה שחקן מפתח בשני הקמפיינים האחרונים אצל אלי גוטמן. כמו כן לא זומן מאור מליקסון.

 

אלישע לוי קיבל ביקורת על כך שבוזגלו, קשר באר שבע, לא נכלל בסגל לקראת המשחק מול איטליה למרות יכולתו הטובה. בוזגלו עצמו הגיב בדיפלומטיות על ההתעלמות, המשיך להצטיין וקיבל את הזימון. אחמד עאבד כבש ובישל בתיקו 2:2 של קריית שמונה בשבת מול רעננה, וגם ורד, קשר בית"ר , פתח את הליגה מצוין עם שלושה שערים בחמישה משחקים.

 

 

אלמוג כהן אמנם לא מצליח למצוא את מקומו באינגולשטאט הגרמנית, אבל הרוויח כנראה ממכת הפציעות שפקדה את הקישור האחורי של הנבחרת – בירם כיאל ושרן ייני פצועים. מכבי תל אביב ובאר שבע שלחו הרבה נציגים לסגל המורחב: הצהובים עם חמישה שחקנים, והאדומים מהנגב עם ארבעה.

 

הסגל המלא

שוערים: דודו גורש (באר שבע), בוריס קליימן (בית"ר ירושלים), אריאל הרוש (הפועל תל אביב).

הגנה: בן ביטון, שיר צדק (באר שבע), אלי דסה, איתן טיבי, עומרי בן הרוש (מכבי ת"א), רמי גרשון, אופיר דודיזאדה (גנט).

קישור: עומר אצילי (גרנאדה), מאור בוזגלו (באר שבע), רועי קהת (מכבי חיפה) ניר ביטון (סלטיק), אייל גולסה (מכבי תל אביב), אלמוג כהן (אינגולשטאט), עידן ורד, דן איינבינדר (בית"ר ירושלים).

התקפה:  ערן זהבי (גוואנגז'ו), טל בן חיים (מכבי תל אביב), אחמד עאבד (קריית שמונה), תומר חמד (ברייטון), מואנס דאבור (זלצבורג).

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ