תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר נרתמה לעזרה. "אספנו סכום מכובד"

בית"ר נרתמה לעזרה. "אספנו סכום מכובד"
השחקנים גייסו כסף וגם מזון לנזקקים לפני החג. מהפכה בהרכב מול הפועל כפ"ס?
בית"ר ירושלים ידעה מספר ימים לא קלים אחרי התבוסה שחטפה מהפועל חיפה, אבל כל זה מתגמד אל מול החיים עצמם. שחקני הקבוצה הבוגרת נרתמו היום (שלישי) למשימה חשובה: גיוס מארזי מזון וכסף לנזקקים לקראת החג, בשיתוף עם עמותת "פתחון לב".
 
"נרתמנו בשמחה ואספנו סכום כסף מכובד - הישראלים והזרים. מקווה שנוכל להמשיך בפעילות הזאת בעתיד", סיפר דן איינבינדר על האירוע החשוב שנערך במתחם האימונים בבית וגן.
 
 
קשר בית"ר, איך לא, נשאל על הרביעיה שחטפה בית"ר בסמי עופר ואמר: "היה לא קל, ישבנו דקות ארוכות אחרי המשחק בשקט. לקחנו קשה את ההפסד. יש לנו משחק בטדי ואנחנו רוצים לתת לאוהדים סיבות לאופטימיות. נגיע מוכנים ונעשה הכל שזה לא יקרה שוב, נבוא כדי לתקן את הרושם". 
 

כדורגל? זו משימה חשובה הרבה יותר
 
לבית"ר מצפה מפגש עם הפועל כפר סבא ואיינבינדר הדגיש: "יש משמעות רבה למשחק הזה, לא צברנו מספיק נקודות ומול הפועל חיפה נראינו לא טוב. אנחנו לא מסתכלים על הטבלה עכשיו, אלא רק ממחזור למחזור. רוצים לצבור כמה שיותר נקודות".
 
עוד לפני ההרתמות החשובה לקראת החג, בית"ר חזרה לאימונים מלאים לקראת המשחק החשוב מול כפ"ס. בעקבות התצוגה העלובה בחיפה בשבת האחרונה, רן בן שמעון מתכנן מספר שינויים בהרכב שלו, זאת גם מתוך רצון "לזעזע" חלק מהשחקנים.
 
יעקב בריהון ודוד קלטינס יחזרו ל-11 של בן שמעון, כאשר גם קובי מויאל ודן מורי נמצאים בתמונת ההרכב. עדיין לא ברור מי יהיו השחקנים שיאבדו את מקומם בהרכב של בית"ר ירושלים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ