"ההפסד בדרבי כואב, חייבים להוריד את הלחץ"

"ההפסד בדרבי כואב, חייבים להוריד את הלחץ"
בהפועל ת"א נערכים לאשקלון בשבת. האדומים הגיעו להסדר עם דוס סנטוס
אחרי ההשפלה הגדולה בדרבי והסערה שהגיעה בעקבותיה, בהפועל תל אביב מנסים לחזור לשגרה ולהתכונן כראוי למפגש החשוב בשבת מול הפועל אשקלון. במועדון לא רוצים לדמיין מה יקרה אם הקבוצה תפסיד גם לעולה החדשה.
 
"אנחנו מצפים לאלפי אוהדים שיגיעו לתמוך בהפועל תל אביב ולא להלחיץ אותנו", אמר אחד השחקנים בסגל והוסיף: "ההפסד בדרבי כואב, אנחנו מוכרחים לנצח בשבת ולהוריד את הלחץ לפני היציאה לפגרה".
 
 
גיא לוזון מתכוון לערוך שיחות מוטיבציה אישיות וקבוצתיות על מנת לעזור לשחקנים לשים את הדרבי מאחוריהם. המאמן מתכונן למערך סגור וצפוף שיציב יובל נעים, ובמקביל מזהיר את שחקניו מפדרו גלבאן, ברוך דגו ותומר סוויסה.
 

לוזון, לא מקל ראש באשקלון (דני מרון)
 
אביחי ידין ונמניה ניקוליץ' צפויים להמשיך בקישור של הפועל תל אביב, בעוד שניקולאס גורובסוב אמור לפתוח פעם נוספת על הספסל. גיא לוזון שוקל להחזיר לרוטציה את הקשר הרומני קלאודיו בומבה.
 
בתוך כך, גורמים עסקיים המקורבים להפועל תל אביב העבירו מסרים כי יעזרו למועדון בחלון ההעברות של חודש ינואר בהבאתם של שניים-שלושה שחקנים חדשים, זאת בהתאם למצב הקבוצה בתחילת השנה הבאה.
 
בעניין אחר, בתוך ים הצרות להפועל ת"א יש קצת נחת. האדומים הגיעו להסדר עם שחקנם לשעבר, הבלם הברזילאי גבריאל דוס סנטוס, וישלמו לו כ-2.5 מיליון שקלים בשישה תשלומים. המועדון העביר את ההודעה לפיפ"א, לפיו החוב לברזילאי שולם, וההערכה היא כי הסנקציות שהיו צפויות לחול על הפועל ת"א יבוטלו.
 

גוטמן, יישאר גם במקרה של הפסד לאשקלון? (דני מרון)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ