תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר: לא יכול לחתום על תיקו מול סאות'המפטון

בכר: לא יכול לחתום על תיקו מול סאות'המפטון
מאמן ב"ש החמיא לוואקמה, וצחק: "יורד עליו באימונים". מיגל ויטור: "גם הם יתקשו"

הפועל באר שבע היממה את אירופה כשניצחה 0:2 את אינטר בסן סירו במחזור הראשון בליגה האירופית, והערב היא ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המחזור השני בו תתארח בבירת הנגב סאות'המפטון האנגלית.

 

המאמן ברק בכר אמר: "אנחנו נערכים לכל משחק לפי היריבה, המעמד והסגל שעומד לרשותנו. ברור שמולנו קבוצה מצוינת שנמצאת בכושר טוב, קבוצה מגוונת מאוד ואנחנו מצפים למשחק מאוד קשה. לתוצאה נגד אינטר אין שום קשר והיא לא תיתן לנו יתרון. אני בטוח שסאות'המפון צפו במשחק ויגיעו מאוד מוכנים. על תיקו אני לא חותם".

 

 

"הובאן היה חולה ולקח כדורים, אבל הוא אמור להתאמן איתנו הערב וסמוך למשחק נקבל את ההחלטה לגביו", אמר בכר על הרומני והתייחס למצב הסגל, "אני מעדיף כאב ראש של סגל שנמצאים בכושר מאשר סגל קטן או עם שחקנים פצועים. אחד הלקחים מהשנים האחרונות זה ליצור סגל איכותי, שייצר תחרות טובה וכשחסרים שחקנים זה לא מורגש".

 

הובאן עם בכר במילאנו. החלטה בסמוך לשריקה (מאיר אבן חיים)

 

על היחס שהפועל באר שבע מקבלת מיריבותיה אמר המאמן: "סאות'המפטון אולי לא רגילה לשחק בליגה האירופית, זה חדש לה ורואים שהם לוקחים את המפעל ברצינות. כל הסגל שלהם הגיע ואני בטוח שהם יעלו בהרכב חזק. מאוד התרשמתי מהם. מנסים להשוות לסן סירו, אבל מה שהיה נגד אינטר כבר היסטוריה ואנחנו נגד קבוצה אחרת. יהיה קשה ומעניין".

 

בכר גם התייחס להתעניינות של בן ביטון וטוני וואקמה מקבוצות באירופה: "ברור שזה מחמיא למועדון וגם לי כמאמן שמדברים על שחקנים כמועמדים להתקדם, זה טבעי וטוב, אבל יש דברים נכונים ויש לא. לא נתייחס לכל מה שרשום. טוני הוא שחקן משמעותי וכמוהו גם בן ביטון".

 

ההתעניינות הרבה מאירופה מחמיאה (דני מרון)

 

המאמן המשיך לדבר על וואקמה והבהיר: "אני יורד עליו בכל אימון שהוא לא מסוגל להבקיע, אז הוא לוקח את זה למקום טוב ומוכיח לי. את היכולות שלו כולם רואים, אבל הוא גם כל הזמן רוצה ללמוד ומתאמן מצוין. הוא לא מסתפק במה שהוא עושה ורואים את זה. אני שמח שהוא נמצא בכושר ומקווה שהוא ימשיך כך".
 
וואקמה בסן סירו. נמצא בכושר שיא (אודי ציטיאט)
 
הבלם מיגל ויטור התיישב לצד בכר ואמר: "אנחנו מכירים את היכולות של סאות'המפטון ועד כמה הם חזקים. יודעים שיהיה משחק קשה, אבל גם להם יהיה קשה ואנחנו יכולים לנצח. אני לא יכול לומר כרגע מה תהיה תוצאה טובה, אבל אנחנו רוצים לנצח בכל משחק. 
 
על מטרותיו להמשך הקריירה הוסיף הבלם: "אני לא חושב על זה, אלא רוצה לעשות עבודה טובה בהפועל ב"ש ולהשתפר. כבר עשינו העונה היסטוריה עבור המועדון וכעת אני חושב על טובת המועדון. לא יודע מה יהיה בעתיד".
 
ויטור. לא חושב רחוק מדי (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ