תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ראיולה: "זלאטן ויתר על 100 מיליון יורו בסין"

ראיולה: "זלאטן ויתר על 100 מיליון יורו בסין"
סוכנו של השבדי חשף: "העדיף לזכות בתארים עם יונייטד ולא להרוויח יותר"
זלאטן איברהימוביץ' בינתיים מספק את הסחורה במנצ'סטר יונייטד, רק אתמול מנע מהשדים האדומים מבוכה במשחק ביתי מול זוריה האוקראינית בליגה האירופית (0:1), אבל כעת נחשף כי השבדי הפסיד לא מעט כסף בשביל לשחק בתיאטרון החלומות לפחות בעונה הקרובה.
 

בראיון לעיתון האיטלקי "איל ג'ורנלה', הסוכן מינו ראיולה - שכבר הפך לכוכב בעצמו בקיץ האחרון - אישר כי הצעה חסרת תקדים הונחה על שלחונו ולפיה איברהימוביץ' יכול היה להרוויח 100 מיליון יורו בסין.

 

 
"איברהימוביץ' הוא השחקן הכי טוב בעולם", אמר ראיולה לעיתון, "הוא דחה הצעה לקבל מאה מיליון יורו מכיוון שהוא רוצה לזכות בתארים ולא להרוויח כסף".
 
איברהימוביץ'. מציל את יונייטד בינתיים (Gettyimages)
 
ראיולה הוסיף ואמר: "אני סוכן בר מזל, כי תמיד החתמתי אלופים. היו לי את פאבל נדבד ועכשיו את בלז מטווידי וג'יאנלואיג'י דונארומה".
 
לטענת הסוכן השוער של מילאן עשוי להיות המחליף של ג'יג'י בופון ביובנטוס בעוד שנתיים. "לדעתי דונארומה יכול להיות אפילו טוב יותר מבופון, בגלל שכל פעם הכדורגל משתפר ומי שמשחק טוב יותר מהקודמים לפניו". 
 
על מאריו באלוטלי שעושה קאמבק מדהים בניס אמר ראיולה בצחוק: "הוא פנומנלי, אבל הוא עדיין באלוטלי. אם הייתה לו מנטליות כמו שלל 'איברה', הוא היה זוכה בחמישה כדורי זהב". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ