תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נאתכו: "מכבי? אפילו להפועל ת"א אסרב"

נאתכו: "מכבי? אפילו להפועל ת"א אסרב"
קשר צסק"א לספורט1: נראה בינואר אם אשאר. היה קשה לראות את התבוסה בדרבי"

"מה שלא יהיה אתי, אני לישראל לא חוזר", כך אמר ביבראס נאתכו קשר צסק"א לספורט1, "לא להפועל תל אביב, לא למכבי תל אביב, לאף קבוצה. בעבר היו פניות ודחיתי. בישראל כבר כולם יודעים שאין סיכוי שאחזור, אז כבר לא פונים יותר".

 

נאתכו, שפתח לפני כחודשיים את עונתו השביעית ברוסיה (ארבע ברובין קאזאן ושלוש בצסק"א), מתקשה להשתלב בהרכב קבוצתו ולמעשה רשם רק 79 דקות, כולן כמחליף בליגה, ועוד 18 בשני משחקי שלב הבתים בליגת האלופות.

 

 

"ברור שאני רוצה לשחק אבל מה אני יכול לעשות? כרגע אין העברות וכל מה שנותר לי הוא להילחם על מקומי בהרכב", מסביר הקשר, "יגיע חודש ינואר, ייפתח חלון ההעברות ואז נראה מה המצב שלי בצסק״א ומה עלי לעשות״.

 

ישראל לא באה בחשבון, מה כן?

"אחשוב על קבוצות אחרות ברוסיה, או לשחק במדינה אחרת באירופה״.

 

נאתכו. "מקווה להיות מוזמן בפעם הבאה" (ערן לוף) 

 

מה עם סין?

״כרגע אין הצעה קונקרטית אז אין לי מה לחשוב על זה. אם תהיה התעניינות אשקול אותה כמו כל הצעה אחרת שתהיה״.

 

נאתכו צפה וכאב את המפלה של הפועל תל אביב, קבוצת האם שלו, שהובסה  5:0 בדרבי. ״היה קשה לראות כי זה היה משפיל", מצהיר הקשר, "גם כשלא משחקים טוב צריך להילחם עד הסוף ולא לחטוף כזאת תבוסה שתגרום לאוהדים עוגמת נפש".

 

עם זאת נאתכו לא אהב לקרוא את הביקורות הארסיות על אלי גוטמן. "כל מאמן שהיה מפסיד כך היה מקבל זובור תקשורתי. אבל אני לא דואג לאלי. הוא ותיק בעסק ויודע איך להתמודד עם זה. כמה ניצחונות וירדו ממנו״.

 

גוטמן. "שניים שלושה ניצחונות ויירדו ממנו" (עדי אבישי)

 

במקביל לספסול בצסק"א גילה נאתכו השבוע שאלישע לוי פסח עליו ולא זימן אותו לסגל הנבחרת לקראת מקדוניה וליכטנשטיין. "מאכזב אותי שלא זומנתי אבל מאכזב עוד יותר שכתבו בשמי דברים שלא אמרתי", מודה הקשר, "אני מאחל לנבחרת בהצלחה ונקווה להיות מוזמן בפעם הבאה״.

       

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ