תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מנהיג טבעי: איינבינדר יוביל את בית"ר לצמרת

מנהיג טבעי: איינבינדר יוביל את בית"ר לצמרת
שלוש שנים הרחק מהבירה הספיקו לקשר. אצילי, נמני ואוחנה מפרגנים
בית"ר ירושלים אולי נקלעה לתקופה פחות טובים והדרדרה בטבלת הליגה בשבועים האחרונים, אבל גם במשחקים אלו קשה שלא לשים לב לשדרוג הגדול שעבר הקשר דן איינבינדר בשנים האחרונות.
 
הקשר שחזר לבירה אחרי עונה אחת בקריית שמונה ושנתיים במכבי תל אביב, עונד את סרט הקפטן על זרועו ומוביל את הקישור הבית"רי בגאון, מציג יכולת טובה וזו אף סללה את דרכו עד לסגל של אלישע לוי, המאמן הלאומי שמציין לטובה את אישיותו של הקשר.
 
 
חברו של איינבינדר והליגיונר היחיד בספרד, עומר אצילי, משוכנע שזהו האיש הנכון להוביל את בית"ר ירושלים בחזרה לצמרת הגבוהה ולמאבק מול הגדולות.
 
"למדתי ממנו המון, הגישה שלו למשחק בריאה ונכונה", מספר קשר גרנאדה שפרח לצד איינבינדר בצהוב-שחור, "הוא שחקן גדול שעושה את אלו שלידו ליותר גדולים ויש לו חלק משמעותי בהצלחה של הקבוצה מאז שהגיע בתחילת העונה שעברה. הוא שם את האינטרס הקבוצתי לפני האינטרס שלו, הוא אוהד בית״ר מהבית, מחויב לקהל ולמועדון ונכס אמיתי לקבוצה".
 
"אוהד מהבית, שדואג קודם כל לאינטרס של בית"ר (ערן לוף)
 
סוכנו של איינבינדר, אבי נמני התייחס גם הוא לשיפור של הקשר: "הוא נמצא בשיא הקריירה ויעיד על כך האמון שהוא מקבל בנבחרת. הוא מאוד חשוב לבית"ר במרכז המגרש וגם חשוב מאוד האיזון שלו והמנהיגות שהוא מביא איתו. הוא שחקן קבוצתי, דמות חיובית בחדר ההלבשה ומקצוען שמהווה מודל לחיקוי לצעירים".
 
גם המאמן והפרשן אלי אוחנה, אחד שמכיר היטב את בית"ר ירושלים, משוכנע כי הוא האיש המתאים בקישור: "הוא מבין היטב את המשחק ויש לו יכולת לקרוא מהלכים קדימה, זו תכונה של שחקנים גדולים. גם כדורי העומק שלו חכמים ומסוכנים. הוא ילד טוב, מאמן על המגרש ומנהיג אכפתי וכרזימטי. הוא מתאים לכל קבוצה בארץ".
 
אבל האם כל זה מספיק בשביל להוביל את בית"ר ירושלים גם לזכיה בתארים? אצילי משוכנע שכן: "יש לו מקום בהרכב של כל קבוצה בישראל. זה לא פשוט להתמודד מול הפועל ב"ש ומכבי ת"א, להן יש כוכבים בסגל, אבל לבית"ר יש בעל בית שיכול לסחוף אותה ולתת פייט לכל קבוצה. איתו, עם ורד, שכטר והשאר - בית"ר לא פחות מסוכנת מהעונה שעברה ואני מחזיק להם אצבעות".
 
"לא פחות מסוכנים מבשנה שעברה". אצילי מחזיק אצבעות (דני מרון)
 
גם נמני לא ממהר להספיד את בית"ר וטוען: "ב-2:2 מול מכבי תל אביב ראינו שהם יכולים לקרוא תגר על הגדולות. ב"ש ומכבי ת"א עשירות יותר, אבל שום דבר לא צפוי מראש - בטח במשחקים בין הגדולות".
 
לסיכום היה זה אלי אוחנה שאמר: "איינבינדר שחקן מצוין ויעיד על כך הקרדיט שהוא מקבל בנבחרת. בבית"ר הוא פורח כי זו הסביבה הטבעית שלו, הוא ממשיך להשתפר ולדעתי הוא יהיה עם בית"ר בפלייאוף העליון ושם הם יעשו צרות לכולן".
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ