תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יצאו מהבור: 0:1 לבית"ר על כפ"ס, רואדה כבש

יצאו מהבור: 0:1 לבית"ר על כפ"ס, רואדה כבש
הצהובים שחורים גילו הרבה אופי וניצחו. שכטר: "ציפינו להיות במקום יותר גבוה"
דן איינבינדר הגדיר ה-0:1 של בית"ר ירושלים על הפועל כפר סבא, משער של חסוס רואדה בכדור חופשי בדקה ה-61, כניצחון של אופי אז אולי נלך אתו. כי כדורגל טוב לא היה בטדי וגם לא יכול היה להיות.
 
לא רק הלחץ כתוצאה מה-4:0 המשפיל בסמי עופר להפועל חיפה, אלא גם לאור ההרכב התמוה עמו עלה רן בן שמעון למשחק. איתי שכטר, השחקן הכי חלש של בית"ר מפתיחת העונה, ואיינבינדר עצמו, שנחלש מאוד לאחרונה, המשיכו להיות הבאנקרים של בן שמעון, בעוד לידור כהן ושמעון אבוחצירה נזרקו לספסל (וכהן אף נשאר בו).
 
 
אריק סאבו, קשר אחורי בהגדרתו, נזרק לתפקיד קדמי וכל זה עוד בטרם הסיר הקשר הסלובקי את החלודה שנצברה בו בקיץ. דוד קלטינס, שחקן בית ונשמה ומה שלא תרצו אבל גם שחקן מאוד מוגבל טכנית, המשיך לנסות ולעשות במגרש דברים שהוא לא יודע (דריבלים למשל).
 
 
 
שחקני כפר סבא בסיום. לפחדנות יש מחיר (דני מרון)
 
לאור כל הנתונים האלה מה הפלא שהצהובים שחורים היו רחוקים מלהרשים. אבל לפחות הם גילו אופי שהביא להם שלוש יקרות ופטור מהסתבכות בתחתית.
 
 
 
האוהדים לא עברו לסדר היום על ה-4:0 מול הפועל חיפה (דני מרון)
 
 
אבל כיבדו את פרס (דני מרון)
 
 
למזלו של בן שמעון יש בליגה שלנו קבוצות כמו כפר סבא ומאמנים כמו שרון מימר שהתבטאו לפני המשחק כי פחות מתבוסה זה יהיה בסדר. ואכן במקום לנסות ולעקוץ יריבה מבוהלת ולחוצה, גם אם עדיפה מקצועית, בחרו הירוקים מהשרון לעשות הכל כדי לא להפריע ולעבור את המשחק בשלום. הם מיעטו לתקוף או לנסות ולעצור את החזקת הכדור הבית"רית. כך שאולי לא רק למזלו של בן שמעון כפר סבא נענשה, גם למען הכדורגל. מקומם של מאמנים בבית.
 
 
קדוש. שוער כפר סבא נתן הצגה במחצית (דני מרון)
 
קלאודמיר מעל שחקני כפר סבא, אבל הצהובים שחורים לא הצליחו לכבוש במחצית (דני מרון)
 
 
 
 
 
גם ב-0:1 הילד הזה מודאג (דני מרון)
 
הרכבים
בית"ר ירושלים: בוריס קליימן, טל בנש, חסוס רואדה, דן מורי, מרסל הייסטר, קלאודימיר, דן איינבינדר, דוד קלטינס, אריק סאבו (יעקב בריהון 66), עידן ורד (קובי מויאל 87), איתי שכטר (שמעון אבוחצירה 75).
 
הפועל כפר סבא: רן קדוש, איציק כהן, דושאן מטוביץ', סמי אליקים (בן כוואז 46), ליאור לוי, סלובודן סימוביץ', דיוגו קאצ'ובה, טל איילה, סלאבישה סטוינוביץ' (מאוויס צ'יבוטה 54), רז כהן, אלי אלבז.
 
 
בן שמעון: השחקנים שמו את הרעש בצד

רן בן שמעון, מאמן ביתר ירושלים, אמר בסיום: "המשחק הזה היה צומת דרכים מרכזית עבור הקבוצה שלנו. לפעמים אפשר ליפול למקומות לא טובים. זה היה ניצחון גדול מאוד, ניצחון של אופי. השחקנים שמו את הרעש בצד ואני גאה בהם, בטח אחרי הפסד צורם כמו בסמי עופר. קיבלנו סטירה מצלצלת, זה היה פנצ'ר, ספגנו ביקורות קשות, בעיקר מהקהל שלנו ובצדק. במהלך החיים אתה מקבל פצצות ואתה יודע איך לקום מהם. משהו השתבש מול הפועל חיפה, אבל בית"ר קבוצה יוצאת מן הכלל. בא לי לשים את המשחק מול הפועל חיפה מאחור. השחקנים תססו, לחצו ושיחקו טוב. ברור לי שנראה טוב בהרבה בהמשך. אני גאה בהם מאוד. דן ריכז את השחקנים בסיום ואמר להם שזה ניצחון, גם אני אמרתי את אותם דברים. הקהל שלנו תמך בנו לאורך כל פתיחת העונה ואנחנו צריכים להודות לו. ראיתי את המאמץ של השחקנים ואני מעריך אותו. בית"ר ירושלים קבוצה יוצאת מן הכלל".

 

איתי שכטר, חלוץ בית"ר: "ניצחון סופר חשוב כי השתחרר המון לחץ. היו רגעים טובים יותר וטובים פחות אבל בשורה התחתונה לקחנו נקודות בצדק. הייתי יכול לכבוש, אבל הכי חשוב שניצחנו. התבוסה להפועל חיפה (4:0) הפסד עדיין יושב לנו בראש ואני חושב שזה יתן לנו הרבה אדרנלין להמשך. ציפינו להיות קצת יותר גבוה בטבלה אחרי המסע המדהים באירופה. מתחילת העונה בית"ר מציגה כדורגל טוב וחיובי. היו גם רגעים פחות טובים ואז נענשנו".

 
 

שרון מימר, הפועל כפר סבא: "הפסדנו לקבוצה איכותית. רן קדוש נתן משחק ענק והוא הציל אותנו, היינו יכולים לספוג עוד שערים. הקהל והתמיכה עשו את ההבדל. עברנו משחק קשה מאוד ולצערי לא הבאנו נקודות. הפנים קדימה. לא קל לייצר מצבים בטדי. היינו יכולים לעשות יותר מהמצבים שהגענו, אבל לא עשינו את זה. לבית"ר יש תקבציה הרבה יותר גדול משלנו, זו לא אותה רמה. מול רוב קבוצות הליגה יש לנו מה להראות. אנחנו במקום שידענו שנהיה בו. שבע נקודות, מרכז טבלה, זה בהחלט מצב סביר. נצטרך להשיג נקודות על מנת לברוח כמה שיותר רחוק מהתחתית".

 

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ