מולנסטיין: אין לנו כאן את מסי, ניימאר או רונאלדו

מולנסטיין: אין לנו כאן את מסי, ניימאר או רונאלדו
מאמן מכבי חיפה: "אם נאבד נקודות מול מכבי תל אביב, הליגה תברח לנו"
מכבי חיפה איבדה שתי נקודות ב-0:0 עצבני עם קרית שמונה, שהסתיים לאחר לא מעט עימותים בין השחקנים בדקות הסיום. "לא חושב שאיבדנו ריכוז, זה האופי והרצון של השחקנים להצליח", אמר בסיום המאמן רנה מולנסטיין
 
"אני מאוכזב כמו השחקנים, כי היינו צריכים לנצח את המשחק. היו הזדמנויות טובות וצריך לנצל אותן", הדגיש מולנסטיין. "במשחקים כאלה יש הרבה שחקנים מאחורי הכדור וצריך לתרגם את האיכות לשערים". 
 
 
"אנחנו מגיעים להרבה מצבים, לא יודע מה אתם רואים", הגיב מאמן מכבי חיפה לביקורות על מצב קבוצתו. "אין לנו כאן את מסי, ניימאר או רונאלדו. אם נאבד נקודות מול מכבי תל אביב, הליגה תברח לנו". 
 
"אני מופתע לטובה. במשחקים שראיתי יש איכות וקצב טוב ברוב הזמן", אמר מולנסטיין כשנשאל על הרמה בישראל. "באר שבע מתמודדת עם הטובות ביותר ואני מקווה שגם אנחנו נגיע לזה. אנחנו מצפים למשחק מול מכבי תל אביב". בעברית הוא הוסיף: "שנה טובה". 
 

המון עצבים, לא מספיק שערים (ערן לוף)
 
"אני שמח שלא ספגנו גול, תודה לקהל שעודד אותי ותמך בי. תודה גם לקבוצה", סיכם השוער הצעיר עמרי גלזר. "חבל שלא ניצחנו. אני מאחל לאוהד החלמה מהירה ומה שהמאמן יחליט. אם הוא יחליט שאני אשחק, אעשה את הכי טוב שאני יכול". 
 
"צריך להוציא אותנו מהטוטו הרגיל ולשים אותנו רק בטוטו תיקו", אמר בחיוך מאמן קרית שמונה מוטי איוניר. "מבחינת העובדה שזהו משחק חוץ מול מכבי חיפה, התוצאה טובה. אנחנו בלתי מנוצחים, אבל גם לא מנצחים מספיק. כל הכבוד לשחקנים על הנחישות, ההקרבה ומשחק כדורגל לא רע. אנחנו צריכים להגיע ליותר מצבים וליזום יותר". 
 
"איתמר ניצן היה בסדר גמור. אני לא זוכר שהיו לו 30-40 הצלות, היו לו אחת או שתיים", המשיך איוניר. "מבחינתנו, בתור קבוצה חדשה שמתחברת, לבוא למשחק חוץ מול מכבי חיפה שבמומנטום טוב זו תוצאה טובה".
 

יקומו עד סוף הפגרה? (ערן לוף)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בננטס יראבן
  0
  צ`וקאריצ`קי
  1
  Live
 • שקנדיה
  0
  קאליו
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ