תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

20 שנה לונגר בארסנל: לא מאמין שאני עוד כאן

20 שנה לונגר בארסנל: לא מאמין שאני עוד כאן
מנג'ר התותחנים נזכר בימיו הראשונים ומצהיר: "החוזה ייגמר, ואז הכל יכול להיות"
ארסן ונגר חוגג 20 שנה לאימון ארסנל במשחק במשחק החוץ היום נגד ברנלי, אחרי שאתמול בדיוק ציין 240 חודשים בתפקיד.
 
לרגל חגיגות ה-20 בחרה אופ"א את ה-11 הטובים ביותר ששיחקו תחתיו, אך במפתיע - או שלא - אף שחקן לא נכלל מהעשור האחרון בו התותחנים לא זכו באף תואר למעט הגביע האנגלי, כך שגם כוכבים כמו אלכסיס סאנצ'ס ומסוט אוזיל מחוץ לרשימה.
 
 
ה-11 שבחרה אופ"א הם: דיוויד סימן; אשלי קול, טוני אדמס, סול קמפבל, לאורן, רובר פירס, ג'ילברטו, פטריק ויירה, פרדי ליונברג; דניס ברגקאמפ, תיירי הנרי. גם כוכבים גדולים כמו רובין ואן פרסי נשארו מחוץ לרשימה המפוארת.
 
נותרו מחוץ להרכב המפואר שבחרה אופ"א (Gettyimages)
 
ונגר אמר לקראת ציון הדרך: "לא האמנתי לפני 20 שנה שאהיה כאן עדיין - ואם הכל יילך כשורה אני רוצה להישאר. אני מודה שזה היה הימור מטורף של ארסנל להביא אותי לקבוצה אז, כשבקושי היו מנג'רים זרים בליגה. האמונה הייתה שמאמנים זרים לא יצליחו באנגליה ושאף זר לא יוכל לעולם לזכות באליפות".
 
"הפעם הראשונה שראיתי את ארסנל הייתה בינואר 1989 ואז הגברים והנשים של המנהלים עדיין ישבו בתאים נפרדים", נזכר הצרפתי, "ארסנל היה מועדון מאוד מסורתי. הם היו אמיצים מאוד להחתים גם זר וגם מאמן שלא היה ידוע להם כלל עליו. אני מאושר שניתנה לי ההזדמנות להראות לכולם מה אני יכול לעשות".
 
ארסן ונגר גרסת ספטמבר 1996 (Gettyimages)
 
ונגר נשאל אם לא טעה כשבחר להישאר כל כך הרבה שנים מבלי שזכה באף תואר משמעותי והשיב: "לא צריכים לזכור רק את העונה האחרונה. גם אם פרגי לא היה זוכה באליפות בשנה האחרונה ופורש הוא עדיין היה מנג'ר גדול. אם הכל יילך כשורה העדיפות שלי עדיין להישאר בארסנל, אבל החוזה שלי מסתיים והכל יכול לקרות". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ