תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בסין מוכנים לשלם 20 מיליון דולר על בן חיים

בסין מוכנים לשלם 20 מיליון דולר על בן חיים
ההתעניינות בחלוץ מכבי תל אביב גדלה, והצהובים לא ינסו למנוע ממנו להתקדם
פתיחת העונה המצויינת של חלוץ מכבי תל אביב טל בן חיים מעוררת התעניינות ברחבי העולם, ובעקבותיה הוא מתחיל להיערך בהתאם.
 
בן חיים העביר לאחרונה את הטיפול בכל הקשור למעבר העתידי שלו לשני סוכנים חדשים. האחת היא סוכנות שחקנים גדולה ומוכרת באירופה שאנשיה עוקבים כבר זמן ארוך אחרי החלוץ הישראלי ומכוונים לליגות של אנגליה, איטליה, ספרד וגרמניה. 
 
 
בנוסף, סוכן הישראלי מוכר יטפל בענייניו של בן חיים ומכוון לליגה הסינית בה ארבע קבוצות כבר מגלות עניין בשחקן. כמו שזה נראה, בסין יהיו מוכנים לשלם עבורו למכבי ת"א עד 20 מיליון דולר שזה סכום כפול ממה ששולם עבור ערן זהבי בגוואנגז'ו.
 
בן חיים הוא העונה הכדורגלן הבולט ביותר בליגת העל ומעורר עניין רב במועדונים בכירים באירופה כמו גם בליגה הסינית בה עשה זהבי את פריצת הדרך וההכרה של הסינים בכדורגל הישראלי. 
 

זהבי. מתחיל לחשוש? (צילום מסך)
 
החלוץ יכול לעזוב את מכבי ת"א בקיץ 2017 בתג מחיר של 2.7 מיליון יורו או אפילו בינואר אם הצהובים יקבלו הצעה רשמית ותנהל מו"מ מול מועדונים שיהיו מוכנים לשלם את דרישותיהם.
 
הליגה הסינית מסתיימת בעוד חודש, כך שהדברים מול הסינים בוערים יותר. במכבי ת"א הבהירו כי היו מעדיפים את בן חיים בקריית שלום ואף הוצע לו חוזה חדש לארבע שנים בשכר של 1.2 מיליון יורו לעונה לא כולל מענקים, אבל כמו שלא עצרו את המעבר של זהבי לא ימנעו ממנו להתקדם אם תהיה הצעה מתאימה עבורו ועבור הצהובים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ