תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלישע לוי בונה על אייל גולסה, בוזגלו יפתח?

אלישע לוי בונה על אייל גולסה, בוזגלו יפתח?
נבחרת ישראל מתכוננת למקדוניה. בן ביטון ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב
נבחרת ישראל תתכנס מחר לאימון סגור ואחריו תמריא למקדוניה לקראת המשחק ביום חמישי במוקדמות מונדיאל 2018 מול המקומיים.
 
הערב ומחר יצטרפו חמישה שחקנים שהיו במשחקי קבוצותיהם במחזור האחרון כמו רמי גרשון, תומר חמד ומואנס דאבור שנבדק ברד בול זלצבורג שהודיעה שאינו פצוע.
 
 
אלישע לוי יתרגל מחר בקישור את אייל גולסה, שהיה אמור לעלות בהרכב נגד איטליה במשחק לפני כחודש ולא שותף בשל פציעה. קשר מכבי תל אביב מתוכנן להחליף את בירם כיאל הפצוע ואמור לפתוח לצידו של ניר ביטון. 
 
הכוונה של המאמן היא להמשיך בין הקורות עם דודו גורש ולצוות בהגנה את אופיר דוידזאדה ובן ביטון שיזכה שוב לקרדיט למרות היכולת הפושרת נגד איטליה ולהעדיפו על אלי דסה. הבלמים שיתורגלו מחר הם גרשון ואיתן טיבי שיפתחו גם ככל הנראה, ואיתם יתורגל גם שיר צדק.
 
בקו הקדמי ימשיכו תומר חמד, ערן זהבי וטל בן חיים כשההתלבטות היא להציב כשחקן יצירתי את מאור בוזגלו על חשבונו של רועי קהת.
 

קהת. ימתין על הספסל? (עדי אבישי)
 
לאלישע לוי יהיו רק שני אימונים כדי לבחור את ההרכב הפותח למשחק ביום חמישי. המאמן הלאומי וצוותו הבהירו לשחקנים שעליהם להיות ממוקדים רק במשחק נגד מקדוניה ולא לעסוק כלל במשחק שיהיה שלושה ימים לאחר מכן באצטדיון טדי נגד ליכטנשטיין.
 
בנבחרת ישראל מאמינים שיוכלו לעמוד במשימה לנצח את שני המשחקים הקרובים. בצוות המקצועי הבהירו שוב כי זימון השחקנים הנוכחי הוא מקצועי לשני המשחקים הקרובים ואין מדובר בסוף הדרך לאלו שלא נמצאים עכשיו בסגל הרחב. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ