תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אם לא הסתדרתי עם 3 מאמנים, אני הבעיה"

איסקו. המלחמה על ההרכב קשה |
איסקו מתקשה להרשים את זידאן, אך לא חושב לעזוב: "הגעתי להילחם"
כשהגיע לריאל מדריד לפני שלוש שנים, תקוות רבות נתלו באיסקו שהיה אמור להיות האיש המרכזי בקישור. בפועל, הקשר הצעיר מתקשה להרשים את זינדין זידאן ונלחם על מקומו בהרכב.
 
"אני לא טיפש, אם לא הצלחתי להסתדר גם עם קרלו אנצ'לוטי, רפא בניטס וזידאן, אז זאת אשמתי", סיפר הקשר הצעיר בראיון שהעניק למארקה.
 
 
בחלון ההעברות האחרון, שמועות רבות קישרו בין איסקו למועדונים בכירים באנגליה, אך הוא העדיף להישאר. "הגעתי לכאן על מנת לעשות קפיצת מדרגה", הבהיר. "זידאן הודיע לי שיהיה לי קשה להיכנס להרכב, אבל הסכמתי לאתגר. אני לא מוכן לוותר בקלות".
 
איסקו כזכור, היה אחד השחקנים הבולטים במלאגה ואף הגיע איתה עד לרבע גמר ליגת האלופות בעונת 2012/13. השנה, הקשר שותף בארבעה משחקים בלבד עד כה כשרק מול אייבר הוא פתח.
 
איסקו חתום בריאל מדריד עד 2018 ובעבר רמז שהוא עשוי לעזוב. עד כה מלבד פפה לכל השחקנים האחרים יש חוזים ארוכי טווח. כנשאל האם זה לא מוזר שלא הציעו לו עדיין הארכת חוזה אמר: "האמת שעוד לא חשבתי על זה. אני רגוע, בקיץ הבא ב-2018 אני מסיים חוזה ומה שיהיה יהיה. אני מסתכל על כל יום ולא מעבר".
 

זידאן. לא מחזיק מאיסקו? (gettyimages)
 
הקשר המשיך: "זה באמת מוזר קצת שהם לא ניסו להאריך, אבל אני לא יכול לעשות כלום. אני לא אבקש להאריך את החוזה אם זה לא בא מהם. את זה המועדון צריך להחליט". 
 
על האופציה שהיתה לו לעבור למנצ'סטר סיטי שלפי הפרסומים רצתה בו אמר: "אף אחד מסיטי לא פנה אלי והקבוצה לא דיברה איתי על כך אז נשארתי". 
 
לשאלה אם בנבחרת תהיה לו כימיה גדולה יותר עם ז'ולן לופטגי מאשר ויסנטה דל בוסקה אמר: "אולי. אני מכיר אותו הרבה שנים. שיחקתי עבורו כבר בנבחרת עד גיל 19". 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ