"גיא לוזון הבטיח לכבירי לסיים בפלייאוף העליון"

"גיא לוזון הבטיח לכבירי לסיים בפלייאוף העליון"
גורם בהפועל ת"א חשף: "זה תלוי בשינויים שיהיו בינואר, אבל הוא מאמין שאפשר"

שבועיים עמוסים מאוד עברו על גיא לוזון מהרגע בו הפך למאמן הפועל תל אביב. מעבר להסדרת תנאי העסקתו ויחסי העבודה מול אלי גוטמן, שזז לעמדת המנהל המקצועי, הבכורה החלה עם תבוסה קשה והכואבת בדרבי (5:0), אך לאחר מכן הגיעה ניצחון ראשון על אשקלון (2:0).מתרגל למועדון. לוזון (יוני אריאלי)


כעת, כשהליגה בפגרה בגלל משחקי הנבחרות, מתרכז לוזון באימון הסגל וכבר חושב על זעזועים אפשריים בחודש ינואר. בשלושת החודשים עד לפתיחת חלון ההעברות, המאמן מתכוון להעריך טוב יותר את שחקניו ולהחליט מי יפנו את מקומם למען רכש אותו יבחר המאמן בעצמו.


לוזון מתכוון גם להגביר את קצב האימונים ובעיקר להכין מחדש את הקבוצה בפן המנטלי ובחיבור הקבוצתי. גורם בסביבת המועדון הסביר על מעמדו של המאמן החדש, "גיא לוזון הוא האיש הקובע מקצועית, הוא אוהב חבורה של לוחמים שיורקים דם עבור ניצחון. לוזון הבטיח לאמיר כבירי מקום בפלייאוף העליון ומבחינתו המהלך אפשרי בדרך שלו ותלוי בשינוי של חלון ההעברות".לוזון הבטיח לו. כבירי (עדי אבישי)


מי ששימש כדוגמה להתנהלות לא נכונה בדרבי נגד מכבי תל אביב היה שחקן הרכש דמיר שובשיץ', שלא נכלל בסגל למשחק נגד הפועל אשקלון. במחזור הבא יוצאת הפועל תל אביב לאצטדיון סמי נגד הפועל חיפה, משחק אליו אמור הקשר חן עזרא לשוב להרכב הראשון לאחר שהודח מההרכב נגד אשקלון. לוזון מתכנן להמשיך עם אוראל דגני וגל שיש כשני המגנים.צפוי לחזור להרכב. עזרא (עדי אבישי)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ