תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

"מעדיפה לא לדבר", אלרואי כהן ושיר אלמליח נפגשו בבית המשפט

"מעדיפה לא לדבר", אלרואי כהן ושיר אלמליח נפגשו בבית המשפט
הדוגמנית שנפרדה לפני כחצי שנה מכדורגלן העבר, פגשה אותו לדיון מול שופטבנוגע לפרידה בין השניים. עתידות: בקרוב שיר אלמליח תהיה גרושה לוהטת. צפו בסרטון
בקרוב זה יהיה רשמי, שיר אלמליח עושה את צעדיה הראשונים לעבר שינוי הסטטוס שלה ל"גרושה". מי שהיא כנראה הדוגמנית הישראלית הכי חמה במזרח התיכון, פתחה את השנה באווירה משפחתית, כשבילתה את ימי החג בבית הוריה ביישוב שדה נחמיה - אך היום (רביעי), כבר הגיעה לבית הדין לענייני משפחה, כדי לדון בפרידה שלה מהכדורגלן לשעבר והאקס, אלרואי כהן.
 
ממתינה לדיון בבית המשפט. שיר אלמליח (צילום: ניר פקין)
 
אלמליח והפרוד שלה כהן, הגיעו בשעות הצהריים יחדיו לבית המשפט שבראשון לציון, שם התייצבו מול שופט בניסיון לגשר על הפערים בין השניים ואולי אף לקרב לבבות. עם זאת, על פי מקורבים מאוד לישראלית הלוהטת, הלבבות לא יתקרבו אלא רק יתרחקו - לעבר חיים בנפרד.
 
 
כיוון שמדובר בדיון ראשון עבור השניים, שיר ואלרואי הגיעו לאולם בית המשפט כל אחד בגפו, ללא סוללת עורכי הדין המייצגים אותם. הוא בחר שלא להגיב מול צלם הפפראצי, בעוד שהיא ציינה ש"אוהבת ומעריכה, אבל מעדיפה שלא לדבר". לפחות לא בשלב הזה.
 
לא מדבר. אלרואי כהן (ניר פקין)
 
במקרים רבים, זוגות יוצאים מבית המשפט כשהם כבר חתומים על הסכם גירושים הסופי, אך כיוון שהיו אי ההסכמות בין הצדדים - נראה כי מדובר במפגש ראשון מתוך סדרת דיונים ארוכים עבור אלמליח וכהן. הכי אקס פקטור.
 
מתנחמת במיץ (ניר פקין)
נכנסת לאולם. אלמליח בבית המשפט (ניר פקין)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ