תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוזגלו לאירופה? "זה הזמן ליהנות מההצלחה"

בוזגלו לאירופה? "זה הזמן ליהנות מההצלחה"
הקשר מחכה להצעה לחוזה ארוך טווח. בבאר שבע יציעו חוזה לעונה בלבד?

בבאר שבע מנסים להפיק את המיטב מהפגרה שהגיעה אחרי פתיחת עונה עמוסה מאוד לקבוצה של ברק בכר.

 

מאמן הכושר דרור שמשון יחד עם עוזרו מיכאל ברוש ערכו לשחקנים אימון מפרך בחוף הים ששילב גם לא מעט משחקונים במטרה להכניס מעט רוח חדשה בשחקנים. "לא קל להעביר אימון כשרוב השחקנים הבכירים בנבחרות", אמרו בקבוצה, "השתדלנו לפחות ליהנות קצת".

 

 

מעבר לכך האלופה שתפגוש ב-15 באוקטובר את מכבי פתח תקווה, מנצלת את הזמן על מנת להשיב לכשירות שחקנים רבים. אליניב ברדה אמנם לא צפוי להיות כשיר לחלוטין למשחק אולם הוא עשוי להיות בסגל כאשר הצפי כרגע הוא שלכל המאוחר במשחק נגד ספרטה פראג הוא כבר יעמוד לרשותו של המאמן ברק בכר.

 

מוחמד גדיר שעבר ניתוח בשרירי הבטן צפוי לחזור בתחילת החודש הבא לכשירות מלאה כאשר כבר השבוע חזר החלוץ לערוך אימונים חלקיים לקראת החזרה למגרשים.

 


חוזר לכשירות, ברדה (אודי ציטיאט)

 

מאור בוזגלו שמסיים את חוזהו בסוף העונה רשאי החל מינואר לנהל משא ומתן עם כל קבוצה שתחפוץ בו כאשר היעד מבחינתו הוא אירופה. בוזגלו מחזיק בדרכון אירופי ולא ייחשב זר בקבוצה אירופית. "מאור הוכיח את עצמו מספיק. עכשיו הזמן ליהנות מהפירות של העבודה הקשה שלו", אמרו בסביבתו. צריך לציין שבסביבתו מדגישים כי הצעה חדשה מהפועל באר שבע לחוזה ארוך טווח הם טרם קיבלו והשחקן כרגע לא מעוניין לחתום על חוזה לעונה אחת.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ