תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זהבי מותקף: "לא מתאים להוביל את הנבחרת"

זהבי מותקף: "לא מתאים להוביל את הנבחרת"
למרות הניצחון 1:2 על מקדוניה, לא שקט בנבחרת. טאהא זומן במקום טיבי
היכולת לא הייתה טובה ממש, אבל בסופו של יום יזכרו כולם רק את ניצחון הבכורה של אלישע לוי כמאמן נבחרת ישראל 1:2 על נבחרת מקדוניה. 
 
המאמן הלאומי אלישע לוי התרגש בסיום ואמר: "קיבלתי המון שיחות והודעות ברכה כי כולם אוהבים את נבחרת ישראל. הניצחון על מקדוניה היה חובה עבורנו והוא הושג. יש דברים לשפר ולתקן. הזמן עד למשחק נגד ליכטנשטיין קצר, והכוונה היא להגיע מרוכזים ולהכין נבחרת רעננה ומאוששת".
 
 
למרות הניצחון, קשה להתעלם מהיכולת החלשה של הנבחרת. גורמים בסביבת ההתאחדות לכדורגל הבהירו: "בכדורגל של היום המועדונים חשובים יותר מאשר הנבחרת הלאומית. ציפו מאלישע לוי שבשני אימונים וחצי לאחר החג יטביע את חותמו על שחקנים שבאים מקבוצותיהם מאירופה וממאבקי הישראליות באירופה ובליגת העל. חלפו הימים של מחנות אימונים על טהרת ליגת העל כי הנבחרת משופעת בשחקנים באירופה ואפילו בסין".
 
מי שספג ביקורות רבות הוא הקפטן ערן זהבי, שנטען שלא הופיע לקדמת הבמה בנבחרת. מאז הניצחון לפני שנתיים על בוסניה 0:3 נראה כי הוא אינו מתאים למשימה להוביל ולהנהיג את הנבחרת ולא ישנה כלום אם יכבוש שלושער נגד ליכטנשטיין. 
 

הניצחון לא הרגיע את המבקרים (אודי ציטיאט)
 
 
במשך השנים ובעיקר תחת אלי גוטמן רבים האמינו שאין תחליף לביברס נאתכו. אתמול הוכיח אלישע לוי שאפשר גם אחרת ושחקנים כמו אייל גולסה ואלמוג כהן מאינגולשטאט שלא שיתפו פעולה מעולם, יכולים להשכיח שמות גדולים שלא עשו כלום לקידום הנבחרת.
 
 
הנבחרת נחתה הבוקר ותגיע לירושלים במהלך היום. את האימון המסכם לקראת ליכטנשטיין תערוך מחר בטדי. בהרכב לקראת ליכטנשטיין צפויים להיות כמה שינויים, כשבמקומו של איתן טיבי המורחק זימן אלישע לוי את בלם הפועל באר שבע לואי טאהא שאף עשוי לפתוח. בנוסף מסתמן שבן ביטון יחליף את אלי דסה ורועי קהת את אלמוג כהן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ