תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלאגן באיטליה: פלה נזרק מהסגל למקדוניה

בלאגן באיטליה: פלה נזרק מהסגל למקדוניה
חלוץ האזורי נענש לאחר סירב ללחוץ את ידו של ונטורה ב-1:1 מול ספרד
עם כל הכבוד לניצחון של ישראל, המשחק המעניין ביותר בבית היה ה-1:1 בין איטליה לספרד ביובנטוס סטדיום אתמול. 
 
הספרדים היו טובים יותר לאורך המשחק, אבל בסיום כמעט ואיבדו את כל שלוש הנקודות. במארקה נטען שהטעות של ג'יאנלואיג'י בופון שהביאה לשער של לה רוחה היתה מביכה ולפעמים גם צריך מזל בכדורגל, מה שלא היה לאורחים. 
 
 
סרחיו ראמוס גרם לפנדל רביעי העונה, שאיפשר לדניאלה דה רוסי להשוות. בלם ריאל מדריד אמר: "מי שמותח עלי ביקורת יכול ליהנות עכשיו, אבל בעתיד אני אסתום להם את הפה. כל אחד יכול לטעות, גם בופון טעה בשער שכבשנו. ההבדל היחיד שבאיטליה מוחאים לך כפיים ובספרד שורקים לך בוז". 
 
מאמן ספרד ז'ולן לופטגי אמר: "לאיטליה תמיד יש את המילה האחרונה, והגישה שלה לא להתייאש, משאירה אותה בתמונה. באופן כללי היה לנו משחק מצוין, חבל שלא ניצחנו. ב-20 הדקות האחרונות היה קשה להתנגד למשחק ההתקפי שלהם. בסך הכל היינו טובים יותר".
 
מאמן פורטו לשעבר סירב לומר אם הוא מרוצה מהתוצאה ודיבר כבר על המשחק מול אלבניה ביום ראשון: "נצטרך ללמוד מהטעויות. המשחק הזה הופך לקשה יותר. אנחנו עם תיקו והם מובילים וזה משחק חוץ".
 

לופטגי משוכנע: "היינו טובים יותר" (gettyimages)
 
קוקה שהיה אחד המצטיינים במשחק: "עצוב שספרד לא ניצחה כזה משחק. זו היתה מלחמה אמיתית. אחרי השער הראשון היינו צריכים להיות ישירים יותר וללכת על השני". 
 
ב"גאזטה דלו ספורט" נכתב: "איטליה התעוררה". החלוץ גרציאנו פלה סירב ללחוץ יד למאמן ג'אמפיירו ונטורה ופלט קללה עסיסית, אבל טען אחר כך שכעס על היכולת שלו ולא על החילוף. המאמן לא קיבל את ההסבר והדיח את חלוץ שאנדונג מהסגל למשחק נגד מקדוניה. 
 

בופון. עוד יצחק מהטעות? (gettyimages)
 
ונטורה אמר: "היינו לחוצים מדי ולא נחושים. יכולנו לנצח, לספרד היה מזל. שילמנו מחיר על כך שהיינו לחוצים ובעיקר במחצית הראשונה כשזכינו בכדור מיד איבדנו אותו. השער של ספרד היה מזל שלהם. בופון אפילו לא היה צריך להציל. טעות שלו, אבל זה קורה. זו עדיין תוצאה טובה בהתחשב שהיו לנו הרבה פצועים".
 
בופון שפישל אמר: "בעוד 18 חודשים מקווה שאצחק מהטעות הזאת. אם זה יקרה לי בעוד יומיים או יותר בטוח שאצחק פחות. הבעיה היא שחשבתי יותר מדי מה לעשות ולא רציתי לבעוט את הכדור שלא יפגע בויטולו. זה הישג ענק שחזרנו למשחק. אחרי השער הרגשנו פסיכולוגית ופיזית גמורים". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ