תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברדה עשוי לחזור לסגל מול מכבי פ"ת

ברדה עשוי לחזור לסגל מול מכבי פ"ת
בבאר שבע מקווים שהפצועים ישובו לכשירות. בוזגלו ממשיך לכוון לאירופה
בהפועל באר שבע מנסים להפיק את המירב מהפגרה שהגיעה אחרי פתיחת עונה עמוסה מאוד לקבוצה של ברק בכר. המטרה העיקרית היא להחזיר את כל שחקני הסגל לכשירות, ונראה שעד כה זה מתקדם לא רע בכלל.
 
אליניב ברדה אמנם לא צפוי להיות כשיר לחלוטין במשחק נגד מכבי פתח תקווה, אולם הוא עשוי להיות בסגל כאשר הצפי כרגע הוא שלכל המאוחר במשחק מול ספרטה פראג בליגה האירופית ב-20 באוקטובר הוא כבר יעמוד לרשותו של בכר.
 
 
מוחמד גאדיר שעבר ניתוח בשרירי הבטן צפוי לחזור בתחילת החודש הבא, כאשר כבר השבוע חזר החלוץ לערוך אימונים חלקיים לקראת החזרה למגרשים.
 
מאור בוזגלו שמסיים את חוזהו בסוף העונה רשאי החל מינואר לנהל משא ומתן עם כל קבוצה שתחפוץ בו, כאשר היעד מבחינתו הוא אירופה. הקשר מחזיק בדרכון אירופי ולא ייחשב זר בקבוצה אירופאית. 
 

בוזגלו. ממשיך לכוון לאירופה (ערן לוף)
 
"מאור הוכיח את עצמו מספיק. עכשיו הזמן להנות מהפירות של העבודה הקשה שלו", אמרו בסביבתו. בסביבתו מדגישים בנוסף כי הצעה חדשה מהפועל ב"ש לחוזה ארוך טווח הם טרם קיבלו והשחקן כרגע לא מעוניין לחתום על חוזה לעונה אחת.
 
בתוך כך, מאמן הכושר דרור שמשון יחד עם עוזרו מיכאל ברוש ערכו לשחקנים אימון מפרך בחוף הים ששילב גם לא מעט משחקונים במטרה להכניס בהם מעט רוח חדשה. "לא קל להעביר אימון כשרוב השחקנים הבכירים בנבחרות", אמרו בקבוצה. "השתדלנו לפחות להנות קצת". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ