תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי חיפה וב"ש גיששו אצל אדילסון באהיה

מכבי חיפה וב"ש גיששו אצל אדילסון באהיה
נציגי הברזילאי זכו לגישושים ראשוניים מהירוקים והאלופה, אבל בהפועל חיפה הכחישו

ז'אורז'יניו היה היהלום הלוהט של הקיץ החולף כשלא מעט מהגדולות חשקו בברזילאי של סכנין. תחילת העונה הנוכחית הבליטה שחקן נוסף מארץ הסמבה. אדילסון באהיה שפתח את העונה בסערה עם ארבעה שערים במחזורי הפתיחה כבר מעורר עניין אצל שתיים מהבכירות.

 

לספורט1 נודע כי אדילסון שמחזיק בחוזה עד סוף העונה בהפועל חיפה מהווה אופציה למכבי חיפה והפועל באר שבע האלופה והמהלך עשוי לקרום עור וגידים כבר בינואר הקרוב. סוכנו של השחקן, איתן מזרחי שהביא לארץ גם את ז'אורז'יניו זכה לפניות לא רשמיות מנציגי הקבוצות כאשר למכבי חיפה ולבאר שבע אופציה לצרף זר שישי עדיין. למרות זאת, בהפועל חיפה הכחישו את ההתעניינות.

 

 

אדילסון מרוויח 100 אלף דולר בעונה כשבשכרו משתתפת קבוצת מאריסול הברזילאית אך יכול לנהל משא ומתן עם קבוצות נוספות כשבחוזהו קיימת אופציה להשתחרר במהלך העונה.

 

הברזילאי שחגג 24 ממש לאחרונה, כבש צמד נגד בית"ר ירושלים ב-0:4 הגדול של הפועל חיפה. הוא הגיע ארצה מקבוצת ספורט פלוטאס אליה הושאל ממאריסול.

 


אדילסון, הגדולות כבר מחזרות (ערן לוף)

 

כזכור, גם ז'אורז'יניו הגיע מקבוצה קטנה בברזיל ופרח בסכנין אשתקד כאשר בחלון ההעברות האחרון מכבי חיפה היתה קרובה להחתימו. הקשר הברזילאי מוזכר כאופציה גם לקבוצות בסין ובאלאבס הספרדית.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ