תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר בעקבות ז'אורז'יניו: "נעשה הכל כדי לצרפו"

בית"ר בעקבות ז'אורז'יניו: "נעשה הכל כדי לצרפו"
הברזילאי על הכוונת לקראת ינואר. סגל חסר לבן שמעון לפני המשחק מול אשדוד

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת המשחק שלאחר הפגרה נגד מ.ס אשדוד כאשר הקולות במועדון מדברים על סוג של משחק עונה: "חייבים לחבר שני ניצחונות. בשבוע שמכבי תל אביב פוגשת את מכבי חיפה ויכולה לאבד נקודות אפשר לצמצם את הפער לארבע נקודות מהפסגה ואז הכל נראה אחרת".

 

הקבוצה של רן בן שמעון עורכת בשבוע האחרון אימונים בסגל חסר לאור משחקי הנבחרת ובנוסף יש לידור כהן ויוהאן אודל סוחבים פציעות ובספק למשחק נגד הקבוצה של ג'קי בן זקן.

 

 

המאמן רוצה מאוד ליצור המשכיות בקו האחורי ולהימנע מספיגה משחק שני ברציפות אבל יודע כי מול החלק הקדמי המהיר של אשדוד קל זה לא יהיה.

 

מנגד בבית"ר מבינים כי החלק האחורי של הקבוצה של רוני אוואט קצת לוקה בחסר בלשון המעטה: "אנחנו שומעים כל הזמן שרוצים לחתוך שם שחקנים ושההגנה שלהם אחת החלשות בליגה עד עכשיו. מצד שני אנחנו ספגנו יותר מהם אז צריך קודם להסתכל על עצמנו", אמרו בקבוצה.

 


טביב, יפתח את הכיס כדי להנחית כוכב? (דני מרון)

 

באשר לרכש, אלי טביב יודע כי החל מינואר הוא רשאי לנהל מו"מ עם ז'אורז'יניו הברזילאי של בני סכנין שזוכה ללא מעט עניין מקבוצות צמרת בארץ.

 

על פי מקורבים, הבעלים של בית"ר צפוי להגיש הצעה לקשר/חלוץ שכבש עד כה שלושה שערי ליגה: "ברור שכשאפשר להביא שחקן כזה צריך לעשות הכל. בטח כאשר מדובר בשחקן חופשי", ציינו בקבוצה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ