תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

האווירה החמה, הקבוצה הדומיננטית והנשים: בית"ר זו משפחה

חברים קרובים | צילום: אודי ציטיאט
הם עושים הכל ביחד והחיבור ביניהם רק מתחזק. אז מי הקבוצה השולטת בתוך חדר ההלבשה הירושלמי? ומה לגבי הנשים? הפרטים והתמונת כאן
שחקני ליגת העל יכולים להצהיר שכמעט כל קבוצה הופכת להיות משפחה. עובדים, מזיעים, מנצחים, מפסידים, שמחים, כואבים, משקיעים, מתאכזבים- את הכל הם עוברים יחד ולא מעט פעמים מוצאים הכדורגלנים חברים לחיים בזכות החיבור החזק הזה.
 
כפועל יוצא, גם נשות הכדורגלנים זוכות לאיזו חברה או שתיים שמבינות בדיוק איך להתמודד עם העולם האכזר והנוצץ של ענף הכדורגל. אז הנה הם לפניכם, אלו שהם מעבר לשחקנים מאותה הקבוצה. החברויות הכי חמות ודביקות שמככבות אצלנו על המסך.
 
 
אצל הקבוצה מהבירה, בית"ר, ידוע שיש וייב משפחתי חם מזה שנים רבות, ואי אפשר להתעלם מהחיבור שנוצר בין קליימן, שכטר, איינבינדר, ורד וגם האקס הטרי, אצילי. ראינו אותם מבלים לא מעט בקיץ האחרון, ואנחנו עדיין ממשיכים לקבל עדכונים מבילויים, גם עכשיו כשאצילי רחוק בספרד. 
 
אין ספק שמערכת היחסים הקרובה שנוצרה בין השחקנים תורמת לאווירה החיובית בחדר ההלבשה וכמובן גם לחיבור של הקבוצה על המגרש. אם הירושלמים ימשיכו כך, השמיים הם הגבול. 
 
הקבוצה הדומיננטית. בוריס וליאן, איתי וליז, דן וליאת, עומר ואור, ועידן ומאי
ורד ושכטר פורחים בצהוב שחור וגם מאי וליז חברות טובות
לא רע להן בחיים, ליז שכטר ומאי זיו
יש ביניהם אהבה אמיתית. שכטר, אצילי, ורד ואיבינדר מבלים בממילה
ליאן קליימן וליאת קבלסקי- חולקות את אותן הסניקרס, ונהנות מהחברה אחת של השנייה בטדי. האוהדות מספר 1 של בוריס ודן
גם אקס בית״ר, חנן ממן, קשרה של הפועל חיפה שמר על קשר הדוק עם קליימן וכמובן גם בר וליאן השוות
ואי אפשר שלא להזכיר את אחת הפצצות שידע היציע הבית"רי, אלכסנדרה בושרי, הצמודה של לידור כהן, בחופשה משותפת באילת עם טל כחילה והבלונדה שלו, אלמוג לוי. ממש אופוריה ירושלמית
 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ