אלי גוטמן: לא אעזוב עד שאייצב את הפועל ת"א

אלי גוטמן: לא אעזוב עד שאייצב את הפועל ת"א
המנג'ר הכחיש שיעזוב: "יש לי תכנית שתוביל ליציבות במועדון"

בניגוד להערכות כי המנג'ר המקצועי של הפועל תל אביב אלי גוטמן לא יעזוב  את הקבוצה במועדון הצהירו: "גוטמן לא הולך לשום מקום בשלוש השנים הבאות. יש לו תכנית שתביא את המועדון ליציבות כלכלית ומקצועית".


גורמים במועדון הדגישו שגוטמן השלים בימים האחרונים תכנית לייצוב מצבה הכלכלי והמקצועי של האדומים ואף בדק תכניות של אתלטיקו מדריד ודורטמונד שהיו במשבר כמו הפועל תל אביב בעבר. "אלי עובד במלא המרץ למען העתיד של הפועל", הבהירו.


בשיחות סגורות הגיב המאמן לביקורות כלפיו ואמר: "שכחו מה שעשיתי למען המועדון הזה. אני לא אעזוב את המועדון עד שאייצב אותו מקצועית וכלכלית".כבירי, יכול להיות רגוע? (עדי אבישי)


לדברי אותם גורמים, הבעלים אמיר כבירי, משקיע בהפועל תל אביב וימשיך לעשות זאת והוא ביקש מגוטמן לבצע בנייה מקצועית לטווח ארוך. מעכשיו גוטמן לא מתעסק בנושאים המקצועיים, לא מתערב מקצועית, אבל ערך שיחות אישיות עם כל השחקנים ונותן להם הרגשה טובה.


בעוד בתקשורת מצטייר מצבו של גוטמן כמעורער בהפועל טוענים שהמצב הפוך לחלוטין. גוטמן נעשה מעורב במחלקת הנוער והתווה דרך מקצועית. המשימה הקרובה שלו היא נושא שוק השחקנים הישראלי והזר.


בהפועל תל אביב מתכוונים לשחרר רק זר אחד בינואר כשמדובר בניקולס גורובסוב הארגנטיני שאכזב. ייתכן שעוד זר יגיע. מבחינה כלכלית אין לאדומים יכולת לרכוש כרגע שחקנים מעבר ל-150 אלף יורו לעונה ולכן הכוונה להביא זר אחד או שניים עד גיל 24 שאפשר יהיה לסמן אותם כמציאות שאפשר לטפח לעתיד ולייצב את מצב הקבוצה. גוטמן עסוק במציאת פתרונות אלו באמצעות סוכנים שהוא מכיר באירופה וגם בקרב השחקנים הישראלים. גורובסוב, הראשון לעזוב (עדי אבישי)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ