לוזון מתרגל? לא הועבר שכר לעובדי הפועל ת"א

לוזון מתרגל? לא הועבר שכר לעובדי הפועל ת"א
על אף הבטחה אישית שקיבל, המאמן לא קיבל משכורת. ומה עושה כבירי?
בהפועל תל אביב נדהמו היום, ה-10 בחודש, לגלות שלמרות ההבטחות משכורות השחקנים, הצוות המקצועי ועובדי המועדון שוב לא שולמו. גם לא נמסר להם מתי ישולמו. העניין עורר זעם רב בקבוצה, ומקור במתחם חודורוב אמר לאתר ספורט1: "זה חודש של חגים ויש המון הוצאות. סיפרנו לכבירי על המצוקה האישית שלנו, אבל כנראה שזה לא עשה עליו רושם כי שוב אין כסף בבנק". 
 
"בוודאי שזה משפיע על מצב הרוח, שגם ככה ברצפה בגלל המצב החמור שלנו בטבלה״, הוסיף אותו מקור. מי שמתמודד בפעם הראשונה עם הבעיה הוא המאמן גיא לוזון, שהיה אמור לקבל משכורת ראשונה שבינתיים לא הועברה למרות שהובטח לו באופן אישי שיקבל את הכסף במועד. גם המנג'ר אלי גוטמן לא קיבל את שכרו, כמו יתר העובדים.
 
 
מוקדם יותר פורסם כאן באתר ספורט1 כי אלי גוטמן טוען שאין בכוונתו לעזוב את הפועל תל אביב. בשיחות סגורות הצהיר המאמן: בתגובה לביקורות כלפיו: "שכחו את מה שעשיתי למען המועדון הזה. אני לא אעזוב את המועדון עד שאייצב אותו מקצועית וכלכלית".
 

כבירי, עולם כמנהגו נוהג (עדי אבישי)
 
לדברי גורמים בהפועל תל אביב, הבעלים אמיר כבירי משקיע במועדון וימשיך לעשות זאת. לשם כך ביקש מאלי גוטמן לגבש תכנית בניה מקצועית לטווח ארוך ומעכשיו המאמן הלאומי לשעבר לא עוסק בנושאים המקצועיים ולא מתערב בהחלטותיו של גיא לוזון, אבל ערך שיחות אישיות עם כל השחקנים במטרה לשמור על מוראל גבוה. 
 
בעוד בתקשורת מצטייר מעמדו של אלי גוטמן כמעורער, בהפועל תל אביב טוענים שהמצב הפוך לחלוטין. המאמן המנוסה נעשה מעורב במחלקת הנוער והתווה דרך מקצועית, כאשר המשימה הקרובה שלו היא בחינה מדוקדקת של שוק השחקנים, ישראלים וזרים.
 

אלי גוטמן, מתכוון להישאר (עדי אבישי)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ