מחנות ואינטרסים: מה שבאמת קורה בנבחרת

מחנות ואינטרסים: מה שבאמת קורה בנבחרת
הקשיים על המגרש מתחילים בחדר ההלבשה. מכבי ת"א נגד ב"ש, גם כאן
הסערה שקמה בעקבות דבריו של מאור בוזגלו, קשר הנבחרת והפועל באר שבע, על חוסר פרגון של החלוצים האחד לאחר במהלך המחצית השניה מול ליכטנשטיין בטדי (1:2) היא רק קצה הקרחון להתרחשויות בממלכה של אלישע לוי.
 
לאתר ספורט1 נודע כי בנבחרת הנוכחית קיימת תופעת מחנאות של ממש. מחנה אחד כולל את שחקני האלופה הפועל באר שבע והנספחים אליהם, והמחנה השני מובל בידי נציגי מכבי תל אביב והקשורים אליהם.
 
 
״אנחנו כאילו שתי נבחרות שונות, שלא מתערבבות", אמר לספורט1 שחקן בכיר. "זה לא רק בחלוקה לחדרים ובחדר האוכל. זה גם מי מוסר למי ומי עושה מתיחות עם מי באימונים. וזה הולך גם מחוץ לנבחרת. שחקן מהקבוצה של באר שבע לא יזמין מישהו ממכבי תל אביב לאירוע פרטי, ולהיפך".
 

זהבי, מתקשה בסביבה אדומה (דני מרון)
 
במחנה באר שבע נמצאים דודו גורש, בן ביטון, לואי טאהא, שיר צדק, אופיר דוידזאדה, מאור בוזגלו, אלמוג כהן (באר שבעי במקור), רמי גרשון מגנט וניר ביטון מסלטיק, כולם קשורים לאותו סוכן שמייצג את שחקני האלופה. גם מאור מליקסון וקני סייף, שלא זומנו לשני המשחקים האחרונים, נמצאים במחנה האדום.
 
במחנה מכבי תל אביב נמצאים טל בן חיים, אלי דסה, איתן טיבי, אייל גולסה, עומרי בן הרוש והאקסים של מכבי תל אביב ערן זהבי, דן איינבינדר, רועי קהת ומואנס דאבור. גם עומר אצילי ועידן ורד סונפו לחבורה הצהובה.
 
"זהבי היה רגיל לשחק כאשר מסביבו החבר'ה שלו ממכבי", מספר שחקן אחר. "עם שחקני באר שבע לא נוח לו ולכן הוא גם פחות מצליח לאחרונה בנבחרת".
 

החלוקה די ברורה (דני מרון)
 
חלק מהשחקנים עמם דיברנו בטוחים שהמחנאות היא זאת שגורמת ליכולת השלילית על כר הדשא. "יש הרבה פוליטיקה בנבחרת ובחישות של בעלי אינטרסים", מצהיר שחקן נוסף. "יש שחקנים שלא מקבלים את המעמד שמגיע להם כי הם לא חלק מהפוליטיקה".
 
חלק מהשחקנים עמם שוחחנו דיווח על המחנאות כמצב נתון, אבל אחרים מודאגים מאוד מהנעשה ומכך שהמאמן אלישע לוי ושאר אנשי הצוות המקצועי והניהולי לא עושים דבר כדי לשנות את המצב. 
 
"המרקם החברתי לא מזכיר קמפיינים קודמים כי כל שחקן מרוכז בהצלחה שלו ובאיך הוא יבקיע, ייצא גדול ויוריד מהגב את המבקרים שלו", מסכם שחקן בכיר. "המחנאות באה על חשבון הצלחת הנבחרת. אם אנחנו רוצים לעשות משהו בקמפיין הזה, כדאי שנשים את האינטרסים בצד ונתאחד".
 

אלישע לוי, יצליח לאחד את השורות? (דני מרון)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ