בית"ר תציע לקלטינס 60 אלף דולר לעונה

בית"ר תציע לקלטינס 60 אלף דולר לעונה
טביב רוצה להאריך את חוזהו של הקשר, ששואף לשדרוג גבוה יותר. המועדון נקנס

בית"ר ירושלים מנסה למנוע מקרה נוסף כפי שקרה עם עומר אצילי, אך לא בטוח שתימנע מפיצוץ. הקשר הצעיר דוד קלטינס שיסיים חוזהו בעוד עונה וחצי צפוי לקבל מאלי טביב הצעה לחוזה לשלוש עונות בשכר של 60 אלף דולרים לעונה.


טביב שישוב ארצה רק בנובמבר ייפגש עם הקשר אך בסביבת קלטינס מעריכים כי יוכל להשתכר קרוב ל-100 אלף דולרים בעונה.


במקרה שיסרב להאריך חוזה תוכל בית"ר שוב לנהוג בצעדיים טקטיים כמו ייבוש ביציע ובכך לנסות לגרום לקשר הנבחרת הצעירה לחתום על חוזה. קלטינס עצמו נטול סוכן ולא מעט סוכנים הציעו לו סיוע כשאחד הסוכנים אף עניין אותו במעבר אפשרי לחו"ל.


במקביל, לידור כהן ממשיך לעורר עניין במזרח הרחוק. סוכנו שלומי בן עזרא קיים פגישות עם נציגי בוריראם יונייטד מתאילנד כאשר האופציה עלתה על הפרק אם כי לא הוגשה הצעה רשמית לשחק כך נודע לספורט1. בוריראם היא אלופת תאילנד ובמדיה שיחק בעבר חלוץ הפועל באר שבע, לוסיו.לידור כהן, ימריא לתאילנד ולא לחופשה? (עדי אבישי)


במישור המקצועי, טל כחילה סובל משבר באצבע בכף היד וינסה להתאמן. לידור כהן שסוחב דלקת במפשעה יחמיץ את ההתמודדות מול מ.ס אשדוד ואילו יוהאן אודל עדיין בספק.


בתוך כך, בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל העניש הערב את המועדון בקנס מינימלי של 10,000 שקל על פריצת אוהדים ובנוסף האריך את עונש העל תנאי שעומד כנגד המועדון עד לסוף העונה. העונש הוא זכר לפריצת שלושה ילדים למגרש בדקה האחרונה במשחק נגד הפועל כפר סבא. הילדים שפרצו נתפסו על ידי הסדרנים.


מנכ"ל המועדון משה דמאיו אמר בבית הדין: "האירוע אכן התרחש, פרצו שלושה ילדים ששניים מהם נעצרו עוד בין היציע לשלטים האלקטרוניים. השופט לא הבחין בכך ואפילו לא הפסיק את המשחק. מדובר בילדים בני 8, זה ומעשה קונדס וגם המשטרה שחררה אותם. הם לא מנויים ואין לנו מה לעשות איתם".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ