תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גורדנה זועם: עובד קשה, אך ב"ש מתעלמת ממני

גורדנה זועם: עובד קשה, אך ב"ש מתעלמת ממני
הקשר ששותף בשני משחקים בלבד תקף. במועדון הגיבו: "הכל מקצועי"
בהפועל באר שבע לא רגוע. בצל השמועות על מעמדם המעורער של מאור בוזגלו ובן שהר, החליט רועי גורדנה שסובל מחוסר דקות משחק בשורות האלופה לפתוח את הלב בחשבון האינסטגרם שלו.
 
"אחרי תקופה ארוכה של שתיקה והרבה התלבטויות החלטתי להעלות את הפוסט הזה כדי לשפוך קצת אור על המצב", כתב גורדנה. "אני מרגיש שכל מה שקורה היום בהפועל ב"ש הוא הרבה מעבר למקצועי ולא פייר כלפי. כבר כמה חודשים שאני מתאמן, עובד כל כך קשה, ועושה הכל בשקט מופתי, שומר על פרופיל נמוך, מתאמן סביב השעון ומחכה להזדמנות וכל פעם מתעלמים ממני מחדש".
 
 
"לפני כחודש הקבוצה טסה לאחד מהאצטדיונים היפים בעולם סן סירו במילאנו, כמובן שגם שם לא הייתי בתוכניות, הצעתי להנהלה לשלם מכספי האישי את כרטיס הטיסה רק כדי להיות שותף לחויה האירופאית, אבל גם אז התעלמו ממני", חשף הקשר המאוכזב. "יכולים להגיד שהודיעו לי שאני לא בתוכניות ויכולים לספר שלא קיבלו עלי שום הצעה אבל פרט מזה לא נכון".
 
האשמות קשות. איך הפועל באר שבע תגיב? (דני מרון)
 
"אז אחרי שלא שיחררו אותי ואחרי שקיבלתי 'הזדמנות' בת 80 דקות בגביע הטוטו מול מכבי חיפה והייתי מהמצטיינים על המגרש עם בישול ושער, שוב אני מוצא את עצמי משחק אחר משחק יושב ביציע. הגיע הזמן שהאמת תצא לאור ואולי אז יפסיקו להתעלם ממני ולצייר שזה הכל 'מקצועי' כי יש לי עוד המון מה לתרום להפועל ב״ש. מי שמנסה ורוצה לשבור אותי, לא יצליח. זה המקצוע שבחרתי ואני מוכן להתמודד עם הכל בכבוד אבל שהכל יהיה ישר ואמיתי".
 
בבאר שבע הגיבו על דבריו של גורדנה: "מי שעוקב אחרי הקבוצה יודע שהכל נעשה בצורה מקצועית נטו. מעבר לכך, אנחנו לא מנהלים שיחות עם שחקנים דרך אמצעי התקשורת".
 
גורדנה החל את דרכו במחלקת הנוער של הפועל תל אביב והגיע לבאר שבע בקיץ 2014. במדי האלופה כבש הקשר שבעה שערים ב-48 משחקי ליגה ובחצי העונה הקודמת הושאל למכבי פתח תקווה במדיה שיחק 12 משחקים בהם כבש שער בודד. בקיץ חזר לאדומים וקיווה להפוך לחלק חשוב, אבל שותף בשני משחקים בלבד בגביע הטוטו.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ