תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

במכבי פ"ת טוענים: לירן ליאני הולך עם הגדולות

במכבי פ"ת טוענים: לירן ליאני הולך עם הגדולות
במלאבס קיבלו קשה את התבוסה לב"ש. חשש במועדון מכדור שלג
אכזבה גדולה במכבי פתח תקווה לאחר התבוסה אמש 5:0 להפועל באר שבע. במועדון ידעו שהסיכוי לצאת עם נקודות מטרנר לא גבוה, אבל יש מי שקיווה שבניגוד לעונה שעברה, הפעם הקבוצה שעשתה קפיצת מדרגה יכולה להפתיע.
 
"לרדת להפסקה בפיגור 4:0 זה באמת מבייש. נתנו להם להבקיע גולים קלים", אמרו במועדון. אבי לוזון, ירד במחצית לחדר ההלבשה ופנה אל השחקנים: "אני מבקש מכם לשחק כדורגל ולא להתבזות". גם בסיום, שרר שקט בחדר ההלבשה כאשר בקבוצה ניסו לא ליצור פאניקה שתשפיע על השחקנים.
 
 
למרות התוצאה הגבוהה, גורמים במועדון הביאו טענות כלפי השיפוט של לירן ליאני ששלף צהובים קלים בתחילת המשחק, שרק לפנדל כאשר דור אלו שכב על הרצפה ובנוסף אישר שער גבולי (לפי צילומי הטלויזיה, הכדור ספק עבר את קו הרוחב בשער החמישי): "ליאני הוא שופט שהולך עם הגדולות, ובלי קשר זו לא פעם ראשונה שהוא פוגע במכבי פ"ת".
 
ולמרות זאת, יש כאלה שמצאו סיבה אחרת: "אולי הגענו כבר שחצנים. בליגה שכזו אף ניצחון לא בטוח". אמר אחד השחקנים.
 
בקבוצה רוצים להימנע מהתדרדרות, אך ישנו חשש מהסיטואציה שהתרחשה בדיוק לפני שנה בה פתחה טוב ושרשרת הפסדים מנעה ממנה את המקום בפלייאוף וסיבכה אותה בתחתית: "לבני יהודה יש קבוצה טובה, אבל אנחנו חייבים לנצח כי רק ככה ישכחו את ההפסד" אמרו בקבוצה. "אנחנו צריכים לחשוב על שבוע הבא. הפסד אחד אחרי שישה משחקים זו התחלה טובה".
 

במכבי פ"ת פוחדים מכדור שלג (דני מרון)
 
לירוי צעירי סיכם באכזבה: ״חזרנו מתקופה שלא שיחקנו הרבה זמן. התכוננו כמו שצריך, אבל הגול בהתחלה לא עשה לנו טוב. זה שיבש לנו את התוכניות.  אני לא יודע אם באנו עם עודף ביטחון כי אנחנו קבוצה טובה ולא סתם הגענו למקום הזה. כולם יודעים שב״ש קבוצה מעולה. הם השתלטו על המשחק והיה קשה לנו להגיב״.
 
על פערי הרמות: ״אני לא רוצה להשתמש במושגים כמו ב״ש בליגה משלה , סהכ היא קבוצה טובה שכשהיא מציגה יכולת כזו קשה להגיב לה. המשחק הזה לא צריך להוריד אותנו כל כך נמוך כי בסך הכל עשינו רצף משחקים טובים. ב״ש הורידו אותנו קצת מוראלית, אבל נעבוד השבוע ונגיע מוכנים למשחק הבא.
 
על השיפוט: ״זה לא יהיה רציני אם נגיד שהשופט שרק לב״ש ואצא מטומטם אבל לא היה נעים השריקות הללו״.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ