תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרויף: המשחק נגד אלקמאר הוא על הכל או כלום עבורנו

קרויף: המשחק נגד אלקמאר הוא על הכל או כלום עבורנו
מנג'ר מכבי ת"א: "קיארטנסון מצליח, לפניו היינו תלויים בשחקן שנמכר"

מכבי תל אביב תתארח ביום חמישי בליגה האירופית אצל אלקמאר ההולנדית וזו הייתה הזדמנות טובה למנג'ר הצהובים ג'ורדי קרויף להתייחס למשחק בטורו השבועי ב"טלחראף".

 

"אחרי כל ההצגות היפות של הביוגרפיה החדשה של אבא שלי בלונדון, אמסטרדם וברצלונה - כעת אני מקדיש זמן למכבי תל אביב ולהכנות שלה למשחק עם אלקמאר", סיפר ג'ורדי, "אחרי שני הפסדים נגד זניט ודאנדולק המשחק נגד אלקמאר יהיה על 'הכל או כלום' מבחינתנו. גם אלקמאר נמצאת במצב שלנו. שתי הקבוצות צריכות את הנקודות". 
 
 
ג'ורדי התייחס לפגרה הארוכה בליגת העל וניסה להסביר: "עבור מכבי זה יהיה המשחק הראשון מאז ה-28 בספטמבר. כמובן שיש שחקנים ששיחקו בנבחרות, אבל עבור השאר זו היתה מנוחה של שלושה שבועות.
 
"חודש אוקטובר עבור היהודים הוא מיוחד כי חוגגים את ראש השנה, יום כיפור שהוא החג הכי קדוש בשנה. הכל שקט ויש הרבה ימי מנוחה".
 
הצהובים חייבים לפחות תיקו בהולנד (דני מרון)
 
המנג'ר אף דאג להחמיא לשניים שמוכרים היטב להולנדים ואלקמאר בפרט, שני האקסים שלה וצהובים כיום, המאמן שוטה ארבלדה והקשר האריס מדוניאנין: "עבור שניהם זה מפגש עם הקבוצה בה שיחקו בעבר. לפי מה שאני יודע האריס החל את הקריירה שלו בנוער של המעודון. בכל מקרה אני מקווה שהם יגיעו עם מוטיבציית יתר למשחק כדי להשיג תוצאה טובה". 
 
גם החלוץ האיסלנדי וידאר קיארטנסון זכה לשבחים לאור התאקלמותו המהירה בתל אביב, לא לפני שערן זהבי קיבל את הבמה: "בשנה שעברה היינו תלויים בשחקן אחד בכל הקשור ליכולת ההבקעה שלנו. שחקן שכבש חמישים שערים בעונה ונמכר בהרבה כסף לסין.
 
"לכן היינו מסוגלים לעבוד בצורה טובה עם סוכן השחקנים ההולנדי המרי ניימן כדי לרכוש את וידאר קיארטנסון האיסלנדי ממאלמו. עבור השחקן הכי יקר בהיסטוריה של המועדון הוא מצליח לא רע. המשמעות של בואו היא שיכולת ההבקעה שלנו כעת מחולקת על פני יותר שחקנים. זו התפתחות חיובית בפני עצמה".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ