תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברק בכר שוקל מערך התקפי מול ספרטה

ברק בכר שוקל מערך התקפי מול ספרטה
הפועל ב"ש מתכוננת לליגה האירופית. גאדיר יחזור לסגל, מאור בוזגלו יפתח?
הפועל באר שבע מתכוננת במרץ לקראת המשחק החשוב ביום חמישי נגד ספרטה פראג בטרנר. האלופה יודעת שניצחון יקח אותה לכדי מרחק נגיעה משלב 32 הגדולות של הליגה האירופית בעונתה הראשונה בהיסטוריה במפעל.
 
ברק בכר טרם החלים לגמרי מדלקת החניכיים, אך הוא ממשיך בהכנות הטקטיות למשחק. המאמן ביחד עם עוזרו עמיר נוסבאום שוקלים לעלות במערך התקפי כאשר מי שעשוי לפתוח הוא מאור בוזגלו שעלה מהספסל בניצחון האדומים 0:5 על מכבי פתח תקווה, ביחד עם מאור מליקסון, טוני וואקמה ולוסיו בחלק הקדמי.
 
 
כפי שדווח בספורט1 בתחילת השבוע, ישיבה על הספסל גם במשחק הזה עשויה להוביל להחלטה של בוזגלו שלא להמשיך במועדון מבירת הנגב בשנים הבאות. מצד שני, בכר מבין שאסור לו להפסיד מה שבכל זאת יגרום להעדפתו של מהראן ראדי ב-11 על חשבונו של, כאשר כל עשרת השחקנים האחרים כמעט די בטוחים בהרכב.
 
בקישור יפתחו ג'ון אוגו ואובידיו הובאן שקיבל מנוחה נגד מכבי פ"ת, כשבחוליית ההגנה ימשיכו שיר צדק, מיגל ויטור, בן ביטון ומיחאי קורהוט שלמרות שנחבל במשחק בשבת יעמוד לרשותו של בכר. הפצועים אליניב ברדה ויובל שבתאי ימשיכו להיעדר כשלעומתם מוחמד גדיר אמור להכלל לראשונה העונה בסגל. 
 

בוזגלו. ימשיך על הספסל? (דני מרון)
 
האוהדים צפויים להגיע בהמוניהם. כל 12,500 הכרטיסים שהוקצו לטובת הפועל ב"ש אזלו וכרגע במועדון מחכים להפשרה נוספת של כרטיסים, זאת כמובן לאחר הערכת מצב לגבי מספר האוהדים שיגיעו מצ'כיה כאשר כרגע הערכות מדברות על לא יותר מ-100 אוהדים שיגיעו מפראג.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ