תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אפילו בסגל מלא, אסור לנו לזלזל בבאר שבע"

"אפילו בסגל מלא, אסור לנו לזלזל בבאר שבע"
ספרטה פראג מגיעה לטרנר ללא תשעה שחקנים. אז ממי הצ'כים חוששים יותר מכל?
ביום חמישי הפועל באר שבע תשלים סיבוב ראשון בשלב הבתים של הליגה האירופית כשתארח את ספרטה פראג. הצ'כים שנמצאים נקודה מתחת לחבורתו של בכר מבינים את החשיבות של הניצחון, אבל מגיעים עם לא מעט חששות וצרות.
 
חלוץ ספרטה וצלאב קאדלץ סיפר: "ראינו את שני המשחקים של הפועל ב"ש והם מתבססים בעיקר על מתפרצות. זו אולי תהיה גם האופציה שלנו לשחק כך בישראל, אבל אני מאמין שנגדנו הם ישחקו קצת אחרת מאשר בשני המשחקים הראשונים". 
 
 
לקאדלץ יש עבר קצר נגד קבוצות ישראליות: "שיחקתי נגד מכבי תל אביב עם פרנקפורט. במשחק הראשון ניצחנו בקלות ובישראל ספגנו תבוסה. אני לא אוהב זה לטוס ארבע שעות למשחק של יריבה, אבל אין מה לעשות נגד זה". החלוץ חשף בנוסף ממי הוא התרשם: "מאור מליקסון לכד את העין של המאמן ושלי. הוא שחקן מאוד מסוכן, אבל יש להם זרים טובים ושחקני נבחרת נוספים".
 
גם הקשר דניאל הולצר הזהיר: "אסור לנו לזלזל בבאר שבע גם אם היינו משחקים בהרכב מלא. הם עשו תוצאות מצוינות נגד אינטר וסאות'המפטון והפתיעו אותי מאוד". 
 

ספרטה חוגגת מול אינטר. ימשיכו ככה גם בטרנר? (הטוויטר של ספרטה פראג)
 
ספרטה פראג סובלת ממכת פציעות רצינית וסובלת מחסרון של תשעה שחקנים. בנוסף, הצ'כים מעדיפים לתת דגש על הליגה בה היא נמצאת במקום הרביעי בלבד כשביום ראשון יש להם מפגש קשה מול האלופה בשנתיים האחרונות והמוליכה ויקטוריה פלזן. 
 
מלבד הכוכב הגדול של ספרטה תומאס רוסיצקי, גם שני שוערי המשנה דויד ביצ'ק ומארק סטך פצועים. כמו כן הבלמים הזימבבוואי קוסטה ומרטין פרידק, אלס צ'רמך, והקשרים מיכאל סאצ'ק, ג'וזף סורל ולוקס ואצ'ה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ