גרייזמן: מתקרב לרמה של מסי ורונאלדו

גרייזמן: מתקרב לרמה של מסי ורונאלדו
הצרפתי בראיון: "ריאל ובארסה חזקות כלכלית, על המגרש אנחנו שווים"

כוכב אתלטיקו מדריד ונבחרת צרפת, אנטואן גרייזמן, התראיין לאתר "יורוספורט" ודיבר על החלום לזכות ב"כדור הזהב", ההשוואות בינו לליונל מסי וכריסטיאנו רונאלדו ועל המאמן שלו אצל דייגו סימאונה.


"אני עדיין לא ברמה של מסי ורונאלדו, אבל מרגיש קרוב לשם. התארים שהם זכו חסרים לי כדי שאפשר יהיה להשוות בינינו. המטרה שלי עם אתלטיקו היא להגיע כמה שיותר רחוק ולשפר את מה שהשגנו שנה שעברה. במובן זה אני חש שאני בדרך הנכונה. לראשונה בקריירה שלי כבשתי שישה שערים בספטמבר. בעבר כבשתי שניים או שער אחד, אבל צריך להיות לזה המשך", התייחס הצרפתי המוכשר להשוואות בינו לבין כוכבי העל האחרים.


החלוץ גורף לא מעט מההצלחה לאיש אחד, דייגו סימאונה: "מאז שהגעתי למועדון הוא שינה אותי לחלוטין. עבדתי איתו כל יום על הטקטיקה ולמדתי ממנו משהו חדש, הוא נותן השראה לשחקנים ומוטיבציה גדולה. גם פיזית אני הרבה יותר חזק ורץ הרבה יותר. כל זה סייע לי לכבוש יותר שערים".


לשאלה מה הוא חושב על כך שגם מאמנו משווה אותו לשני הגדולים ביותר אמר: "אני מאושר שהמאמן שלי חושב שאני יכול להגיע לרמה של מסי או רונאלדו אני חולם על כדור הזהב בכל לילה. העיתונאים הם שמחליטים. אנסה לעשות את המיטב ולהבקיע כמה שיותר".


לשאלה האם היותו שחקן של אתלטיקו מדריד לעומת הגדולות ברצלונה וריאל מדריד גורמת להאטה בהתקדמותו עקץ: "הם שני מועדונים גדולים מסחרית, אבל מעניין אותי מה קורה רק על כר הדשא. בשנה שעברה סיימנו עם אותו מספר נקודות כמו ברצלונה ושיחקנו נגד ריאל מדריד בגמר האלופות. השם של המועדון לא מעניין אותי".גרייזמן מקבל את תואר שחקן החודש, ומה עם החלום הגדול? (La Liga)


בסוף 2015 עוד היו ספקות האם הוא צריך לפתוח במדי צרפת אבל למרות שהפסיד עימה בגמר היורו כיום הוא הכוכב שלה: "לא כבשתי אז הרבה שערים וזה היה בעייתי. דשאן המשיך לבטוח בי וכך גם חברי לנבחרת. גם אני בטחתי ביכולת שלי ובמשחק שלי".


חלוץ אתלטיקו נראה בוכה כאשר צרפת הפסידה בגביע העולמי האחרון לגרמניה ואילו בגמר היורו אחרי ההפסד בפנדלים לפורטוגל הוא ניחם את חבריו ונשאל מההבדל: "הגביע העולמי היה טורניר ראשון שלי והכל היה חדש עבורי. הפסדנו ברבע הגמר נגד גרמניה וזה כאב, אבל הניסיון הזה ביגר אותנו וגרם לנו להיות מאוחדים כך שביורו ראיתי את פורטוגל מניפה את הגביע ואמרתי לעצמי 'לא נורא, בפעם הבאה נזכה'".בפעם הבאה זה יסתיים בתואר בינלאומי? (AFP)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ