תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

היא מדריכת קליעה, הוא הבלם של בית"ר: כך נוצר סיפור אהבה

הכירו דרך האינסטגרם טל ואלמוג |
אלמוג לוי, בת הזוג של טל כחילה, בראיון בלעדי לספורט1: הדייט הראשון ("הופעה בזאפה") האווירה בטדי ("הם נותנים את כל הנשמה") וגם: איך הם הכירו, בנות הזוג של השחקנים, האהדה למכבי ת"א וההתמכרות של הבלם
הבלם של בית״ר ירושלים, טל כחילה, ובת זוגו, אלמוג לוי מדגמנים זוגיות צמודה. את כחילה והייחוס המשפחתי שלו כולנו מכירים, אבל את החיילת שלו, שהאהבה שלה לכדורגל התחילה עוד מהבית, טרם הכרתם ואנחנו חושבים שהגיע הזמן לאחר שלושה חודשים שהם צמודים.
 
נעים להכיר. אלמוג לוי 
 
אלמוג בת ה-20, שאוטוטו משתחררת (ב-1 למרץ), היא מדריכת קליעה של לוחמים בבא"ח גולני והא מספרת על שירות חוויתי, משמעותי ומספק. "בצבא אני עם נעלי חיר ונשק. בבית? עקבים ושמלות". עם איך שהיא נראית, נעליים צבאיות או נעלי עקב, זה לא באמת משנה. אמנם היא משרתת בבסיס סגור, אבל כל סופ"ש חוזרת הביתה. 
 
 
היפיפייה של כחילה גדלה ביישוב קדימה, מספרת על ילדות שובבה מאד עם תדמית טום בוי, ממנה החלה החיבה לכדורגל: "אני הייתי זאת שמשחקת כדורגל בשכונה כדי להראות לכולם שאני יותר טובה מהם. תמיד שיחקתי עם אבא שלי ואחי. אבא שלי אוהד מכבי ת"א- לכן להביא הביתה שחקן של בית"ר זה היה מצחיק אבל הוא קיבל את טל באהבה. המשפחה שלי אוהבת אותו". 
 
"אבא שלי אוהד מכבי ת"א"
 
אז איך הכרתם? "טל הוא אחד האנשים הכי טובים שפגשתי. הכרנו באינסטגרם. אני לעולם לא הכרתי מישהו דרך הרשתות החברתיות, זה לא עניין אותי למרות שיש לי חברות כאלה, אבל קצת חששתי. טל שלח לי הודעה והתחלנו לדבר, ואמרתי לעצמי שרע זה לא יכול להיות. שאלתי עליו בבסיס ואמרו לי שהוא משחק בבית"ר, אז קבענו דייט ראשון בזאפה בהופעה של אדיר גץ. פגשנו חברים שלו מהקבוצה וכבר במפגש הזה היה ביננו קליק מהרגע הראשון וזה הרגיש מאד טבעי. מאז הקשר שלנו הרבה יותר אינטנסיבי. הוא בירושלים ואני בקדימה, אז ישנים פעם פה ופעם שם. אני משתדלת להגיע לכל משחק, אם זה בראשון או בשני לפעמים אני גם מבקשת שישחררו אותי. אני יודעת כמה זה חשוב לו וכמה הוא משקיע בקריירה שלו".
 
היה קליק מהרגע הראשון. טל כחילה ואלמוג לוי
 
ואיך זה להיות בת זוג של כדורגלן? זו עבודה מסביב לשון, לא? "לראות את טל במגרש זאת חוויה מדהימה. בתור ילדה הייתי הולכת עם אבא שלי ועכשיו להיות ביציע של בית"ר זו חוויה כיפית ומרגשת. יש לבית״ר אוהדים שנותנים את כל הנשמה שלהם, צועקים ומעודדים בלי הפסקה. לקחתי את חברות שלי, נראה לי שהן נבהלו קצת בהתחלה, אבל עכשיו מצטרפות אליי בכל הזדמנות. בטדי אני יושבת ביציע הכבוד, אז כל החברות של השחקנים שם. פעם אחת יצא לי להיות בבסיס במשחק של בית"ר אז כולם קראו לי לראות את המשחק בשק"ם. מאד אוהבים את הרעיון הזה שאני יוצאת עם שחקן כדורגל".
 
משתדלת להגיע לכל משחק. אלמוג המהממת
 
נתקלת בהתנהגות בלתי הולמת של האוהדים באחד מהמשחקים שהגעת? "האמת שלא. בכל מקום יש את הצד הפחות סימפטי, אני לא חושבת שצריך להסתכל על זה כמשהו כולל, צריך להתעלם מהתופעה הזו ולקוות שהדברים האלה יהיו פחות משמעותיים. אז לא, לא יצא לי להתקל במשהו באופן אישי". 
 
"אוהבים את הרעיון שאני יוצא עם כדורגלן"
 
איך את עם יתר בנות הזוג של שחקני בית״ר, כבר יצא לך להכיר את רובן בטוח? "יצא לי להכיר הרבה. בחתונה של בוריס וליאן הכרתי את רוב הבנות וכולן מקסימות. אלכסנדרה בושרי חברה של לידור מדהימה. היינו איתם באילת, בסוכות היינו עם מרסל הייסטר ובת זוגו. טל מזמין הרבה את הזרים לחג ולעל האש, מקסימים. כולם זוגות כיפיים וחמימים, מאמינה שנכיר עוד בהמשך. גם לירוי צעירי ומרגריטה היו איתנו באילת גם הם היו ממש "טריים" שיצאנו לשם".
 
מכור לשוקולד. טל כחילה
 
ספרי לי משהו שאנחנו לא יודעים עלייך? "החלום שלי הוא לעשות שינוי כזה או אחר בממשלה, להיות דמות שאפשר ללמוד ממנה ולהעריך את העבודה שהיא עושה. אני רוצה לעבוד קשה לקדם את הדעות והשאיפות שלי. אמא שלי עוסקת בפוליטיקה, היא אישה חזקה והיא ההשראה שלי. רוב הדברים שלמדתי זה ממנה.משפחה של מרוקאים אם תרצי או לא, את ילדה משפחתית".
 
ועל טל? "אני אוהבת ספורט מאוד. מתאמנת וגם משתדלת גם לשמור על תזונה. עם טל, זה קצת יותר קשה כי הוא מכור לשוקולד, אז קשה לסרב לזה".
 
 

#mychamp  @almoglevi22

A video posted by Tal Kahila 6 (@talkahila6) on

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ