תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לידור כהן: הייתה הצעה מניס. חולם על אירופה

\ההשוואה לרונאלדו עושה למסי עוול\ |
חלוץ בית"ר ירושלים הפתיע וחשף: "היתה לי אי הבנה עם רן בן שמעון"
לידור כהן, חלוץ בית"ר ירושלים, התראיין לאתר הרשמי של המועדון והתייחס להצעות שקיבל: "למכבי פ"ת אני לא חושב שאחזור, כי כשאתה מגיע למועדון כמו בית”ר ירושלים אתה לא חושב לחזור אחורה, הגעתי למועדון שהוא היה החלום שלי כי אני גם אוהד בית”ר, ככה שזו הגשמת חלום להגיע לבית”ר ירושלים, זה המועדון הכי גדול בכדורגל הישראלי".
 
כהן המשיך: היו הצעות מסין, תאילנד והייתה גם מניס שהיא מוליכת הליגה הצרפתית. נציגים שלהם הגיעו לראות אותי בסנט אטיין ואחרי זה נגד קריית שמונה. הם ראו שאני לא פותח ושאלו למה, הסוכן שלי לא ידע מה להגיד אבל הם נשארו עד הסוף וברבע שעה האחרונה, כשנכנסתי, הם התלהבו. היה שווה להם לחכות".
 
"הייתה לי אי הבנה עם רן במחנה האימונים וליבנו את העניינים והכל הסתדר", חשף לידור כהן. "חזרתי אחרי זה לשחק באירופה, ואחרי זה כשפתחתי בליגה, נתתי גול במחזור הראשון ומחזור שני לא פתחתי וגם נתתי גול אחרי שנכנסתי כמחליף ואחרי זה במחזור השלישי שוב לא פתחתי, ככה שחלוץ צריך ביטחון וצריך לשחק כמה שיותר כדי שידעו שסומכים עליו, כי כשזה פעם כן ופעם לא, קצת קשה להביא את היכולת שלך לידי ביטוי ואני שמח שהצלחתי לעזור לקבוצה עם כמה גולים בהתחלה ואני מקווה לתקוע יתד כשחקן הרכב".
 
 
כהן מודע לחולשות שלו: "אני צריך להיות יותר יציב במשחק שלי, להיות מעורב ביותר דקות במשחק. אפשר להסתכל על המספרים שלי בשלוש העונות, יש לי מספרים מצוינים. היום אני עם הרבה גולים, תראו מספרים של שחקנים אחרים בשלוש שנים, יש לי יותר מספרים מהם בשנתיים ועכשיו אני מתחיל את העונה השלישית. ככה שמספרים אני כן נותן. אני חולם להגיע לנבחרת ישראל ואז לצאת לאירופה".
 
כהן נשאל מי טוב יותר, מסי או רונאלדו: "מסי. ללא עוררין. עצם ההשוואה עושה לו עוול. הוא מחוץ לתחום. אני מאוד את גארת' בייל ואריאן רובן. מסי וברצלונה הם מעבר לכל דמיון". כהן, שיוצא כבר תקופה לא קצרה עם אלכסנדה בושרי, מגלה: "אחרי כל גול הלב שאני מסמן עם הידיים מוקדש לה".
 
בליגה משלו. ליאו מסי (Gettyimages)
 
חלוץ צריך ביטחון""חלוץ צריך ביטחון" (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ