תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברקת: ראדי הוא נכס, שחקן חכם ומחוייב

ברקת: ראדי הוא נכס, שחקן חכם ומחוייב
הבעלים של באר שבע במסר תומך. ביקורת על הספסול של בוזגלו

"רשום לנו פראיירים על הראש", אמר אמש גורם בהפועל באר שבע לאחר ההפסד 1:0 לספרטה פראג, שהיה ההפסד הראשון אי פעם בטרנר במשחק ליגה או באירופה. זה היה גם השער הראשון שהאדומים סופגים באירופה כשהבלם מיגל ויטור על המגרש.

 

"הניצחון האחרון שלנו באירופה היה בסן סירו, כשמאור בוזגלו פתח בהרכב. מעניין לראות מה יהיה בפראג", אמר גורם בקבוצה, "השגנו גם נקודה אחת משש אפשריות בבית וכך לא עולים שלב".

 

 

המאמן ברק בכר העדיף להתעלם מהתוצאה ולהתרכז ביכולת. "שלטנו לחלוטין במחצית הראשונה אבל לא הצלחנו להבקיע", אמר בכר, "ספרטה היתה טובה מאוד, מוכנה טקטית ואגרסיבית. חייבים להחמיא להם. נצטרך לנצח בגומלין בצ'כיה".

 

"קורה שטועים וסופגים בצורה כזאת, אצלנו זה קורה לעתים רחוקות", אמר הבלם שיר צדק, "עוד ננתח את הגול של הצ'כים ונלמד אותו. הפסדנו משחק חשוב אבל יש לנו עוד שלושה משחקים לתקן. נעשה הכל כדי לנצח בפראג".

 

בכר ומליקסון. לא תכננו להפסיד בבית (דני מרון)

 

הקשר מאור מליקסון דחה טענות על זלזול ושאננות. "ידענו שספרטה מגיעים עם חצי קבוצה אבל לא נרדמנו על המגרש בגלל זה", אמר מליקסון, "להפך, זה היה אחד המשחקים הטובים שלנו העונה והגענו למספיק הזדמנויות כדי להבקיע ולנצח אותו אבל הכדור לא רצה להיכנס. ספגנו מחוסר ריכוז של שנייה. לא תכננו להפסיד בשום משחק בית וזה פגע בנו".

 

הבעלים אלונה ברקת צייצה בחשבון הטוויטר שלה מסר ברור בו גיבתה את הקשר מהראן ראדי: "מהראן ראדי. 4 אליפויות ב-4 עונות. מחוייב, חכם, רץ מרחקים עצומים ולא פחות חשוב- אישיות מיוחדת ונכס למועדון".

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ