תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סוער בבית"ר: "לרואדה וקלאודימיר יש חסינות"

סוער בבית"ר: "לרואדה וקלאודימיר יש חסינות"
השניים ביצעו עבירות משמעת אך יפתחו באשדוד (שבת, 20:30)

חסוס רואדה וקלאודימיר פריירה אמורים לפתוח ביום שבת (20:30, שידור ישיר בספורט1) בהרכב בית"ר ירושלים במשחק החוץ באשדוד למרות ששניהם עברו עבירות משמעת קשות. רואדה נטש את האימון ביום חמישי על דעת עצמו, בעוד קלאודימיר כלל לא הגיע לאימון.

 

המאמן רן בן שמעון רתח על השניים והתכוון להשעותם ולהדיחם מהסגל. דן מורי תורגל במקומו של רואדה ודוד קלטינס במקום של קלאודימיר. אלא שלמחרת הגיעו שני השחקנים לאימון, ערכו שיחה עם המאמן ושבו להתאמן כרגיל ואף אמורים להיכלל ב-11.

 

 

שחקנים בקבוצה רתחו על היחס המועדף והלא מובן שקיבלו שני הזרים. "לא יכול להיות שתהיה כזאת שכונה בבית"ר", אמר אחד השחקנים, "שני שחקנים עושים צחוקים מאימוני אמצע השבוע ובשבת משחקים כרגיל. מעניין אם בן שמעון היה סולח כך גם לשחקנים אחרים. כנראה שלא, אבל לקלאודימיר ולרואדה יש חסינות".

 

בן שמעון. סיפור בזיג זג (דני מרון)

 

מבית"ר נמסר בתגובה כי רואדה נטש את האימון כדי לקבל טיפול רפואי ואף סגר את העניין בארבע עיניים עם בן שמעון. ואילו קלאודימיר יועמד בפני ועדת משמעת על החמצת אימון. עוד נמסר מהמועדון כי: מדובר בידיעה שנועשה לפגוע בחדר ההלבשה ומוטב שמי שמדבר ידבר בגלוי ולא בחר להסתתר בעילום שם".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ