תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אינייסטה נפגע בברך, עלול להיעדר עד 2017

אינייסטה |
לואיס אנריקה: "לא נתנו אפילו צהוב". פראנדלי: "עושים כאן כבוד לגדולות"
הסגל של לואיס אנריקה מתפורר, כך לפחות זה נראה אם מסתכלים על מסדר הפצועים. אחרי שג'ורדי אלבה, ג'רארד פיקה, ארדה טוראן וראפיניה הושבתו, הגיעה המכה הקשה ביותר עד כה. אנדרס אינייסטה נפצע בברכו כתוצאה מתיקול אגרסיבי של אנסו פרס והורד מהמגרש על אלונקה כשהוא ממרר בבכי. גם החדשות אחרי המשחק לא היו מעודדות עבור אלופת ספרד. 
 
מברצלונה נמסר כי אנדרס אינייסטה ככל הנראה סובל מפגיעה ברצועה הצדית בברכו הימנית. חומרת הפגיעה עדיין לא התבררה במלואה, אבל אם מדובר בקרע הרי שהקשר עלול להיעדר לפחות עד תחילת 2017. במועדון מקוים שלא מדובר במצב חמור יותר ותקופת ההחלמה שצפויה לקפטן תתברר רק אחרי שיעבור בדיקות מקיפות. 
 
 
"כולנו ראינו באופן ברור את המהלך שהוביל לפציעה של אינייסטה ואפילו לא נתנו לשחקן הפוגע צהוב", הגיב המאמן לואיס אנריקה בסיום הניצחון הדרמטי 2:3 על ולנסיה. הוא גם לא הסתיר את חששותיו לקראת ההמשך: "רק בבוקר שאחרי המשחק תתברר חומרת הפציעה במלואה, אבל אכן מדובר בכמה שבועות בחוץ. זוהי פציעה חמורה". 
 

לא סתם ניימאר מודאג (gettyimages)
 
בחזרה לתוצאה, ליונל מסי השלים שער חמישי בשני המשחקים האחרונים עם פנדל מוצלח בעומק תוספת הזמן. ועוד מול דייגו אלבס, מהשוערים הטובים בעולם בכל הנוגע להתמודדות עם בעיטות מהנקודה הלבנה. אצל ולנסיה, שאוהדיה קיללו את פאקו אלקאסר וזרקו בקבוק שפגע בראשו של ניימאר, עסקו בעיקר בשריקה שהכריעה את המפגש. 
 
"השופטים כאן עושים יותר מדי כבוד לגדולות", עקץ מאמן ולנסיה צ'זארה פראנדלי, שהחליף לאחרונה את פאקו אייסטראן על הקווים. "כואב לי על התוצאה, אבל הקבוצה הראתה את האופי שיש לה. שיחקנו מול יריבה גדולה. אני מרוצה מהדרך בה שיחקנו. אני מעדיף קבוצה שמשחקת באומץ על פני קבוצה מפוחדת. לא ראיתי את זריקת הבקבוק מהיציע".
 

כמעט כרגיל, בסוף מסי ניצח (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ