תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסתבך: האוהדים קראו לפיטורי רן בן שמעון

מסתבך: האוהדים קראו לפיטורי רן בן שמעון
רק 0:0 לבית"ר אצל אשדוד, האיש על הקווים בטוח: "אנחנו נהיה בצמרת"
סבלנות מעולם לא איפיינה את אוהדי בית"ר ירושלים, אבל יכול להיות שהפעם כבר אפשר להבין אותם. הקבוצה מהבירה אמנם לא ספגה, אך 0:0 מאכזב אצל מ.ס. אשדוד ו-10 נקודות מתוך 21 אפשריות זו בהחלט לא התפוקה שרצו לראות האנשים בצהוב-שחור. 
 
במהלך המשחק ובסיום נשמעו חלק מאוהדי בית"ר צועקים "ביזיון" לעבר אנשי הקבוצה וכן קריאות "תתפטר" לעברו של רן בן שמעון, שהשתדל לא להתרגש מהאווירה שסביבו. "היו קריאות 'ביזיון' ו'תתפטר'? לא נורא, זה חלק מהחיים שלנו. לא היה ביזיון", השיב המאמן בבטחון. "נהיה בצמרת, כרגע אנחנו קבוצה טובה בלי תוצאות טובות".
 
 
"שיחקנו לא טוב. כמו כולם, חזרנו מפגרה והיה ברור שהמשחק הזה לא יהיה שיא החדות. ממשיכים הלאה", הוסיף המאמן, שקבוצתו איבדה נקודות בשניים מתוך שלושת המחזורים האחרונים במסגרת ליגת העל. "ההגנה לא הייתה חדירה, היא עשתה טעויות. אנחנו לוקחים בחשבון שבקבוצה שמניעה כדור 90 דקות יהיו טעויות".  
 

הפנים אמרו הכל (דני מרון)
 
"זה קשה מה שעובר לי בפנים", הודה מאמן אשדוד רוני אוואט, שקבוצתו שקועה עמוק בתחתית טבלת ליגת העל. "זו קבוצת כדורגל שמשחקת טוב ויוזמת. שיחקנו עם זר אחד, לא יודע אם יש כזה דבר בקבוצה אחרת. אנחנו צריכים להסביר איך אנחנו עם 3 נקודות מ-21, אבל נהיה חזקים. להחליף אותי? לא קראתי שום דבר". 
 
"הדחף שלנו הוא לנצח, אנחנו קבוצה ששווה הרבה יותר ממה שהשגנו עד עכשיו", התעקש רוני אוואט. "אלה חבלי לידה קשים מאוד עד שנשיג את הניצחון הראשון, את המשחק הזה אי אפשר להעביר אחורה".
 

מאבדים סבלנות (דני מרון)
 

גם באשדוד לא פשוט (דני מרון)
 

אפילו מהחלון רואים (דני מרון)
 

הקרדיט עומד להסתיים (דני מרון)
 

יעמדו בלחץ? (דני מרון)
 

גם הנסיעה הביתה לא התחילה בצורה נעימה (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ