תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צוחק לכולם בפנים: הקאמבק של גולסה במכבי תל אביב

צוחק לכולם בפנים: הקאמבק של גולסה במכבי תל אביב
אחרי שכבר חשב לעזוב, אלישע הרים אס לאוויר. ורד וחמד מתמוגגים

אייל גולסה סוף סוף על המסלול. השחקן שהצטרף השנה למכבי תל אביב מתחיל להראות ניצוצות לכישרון הגדול שדעך.

 

אחרי שלא ממש שיחק בפאוק סלוניקי, לקח הקשר בן ה-25 הצ'אנס שהעניק לו אלישע לוי בנבחרת, נכנס לרוטציה של שוטה ארבלדזה והדהים בגולאסו שהביא למכבי ניצחון חשוב באלקמאר שאולי יציל את העונה האירופית של הצהובים.

 

 

הרבה חתום כאמור על המאמן אצלו פרח בכרמל. גולסה כבר תכנן מנוסה ממכבי תל אביב בינואר לאור מיעוט הדקות אבל אז הוא קיבל טלפון מהמנטור שלו אלישע לוי שאמר לו: "לא רק שאתה מוזמן לנבחרת, אני גם אכניס אותך להרכב ואתה גם תוכיח לכולם איזה שחקן גדול אתה. תהיה האס שלי בנבחרת וזה גם יזניק אותך להרכב של מכבי ומשם אתה כבר לא תצא". גולסה הנרגש אמר ללוי: "אני מבטיח לך לטרוף את הדשא ולהראות לכולם שאני בשיא הכושר". השאר כאמור היסטוריה.

 

גולסה לא נספר בפאוק סלוניקי בשנתיים החולפות אבל חברו הטוב חן עזרא בטוח שלא היה לכך עניין מקצועי: "שום דבר שקשור לכדורגל. הוא הגיע למועדון שהוא לא התחבר אליו וגם כשהוא היה טוב למאמן היו כל מיני שיקולים לא לתת לו לשחק. לשמחתי הוא בנוי נפשית ככה שהוא שם את זה מאחור ומתמקד בהווה".

 


בהתחלה הוא עוד התחמם על הספסל (אודי ציטיאט)

 

"יש לו את החבילה השלמה"
לא מעט גבות הורמו כשזומן לסגל הנבחרת כבר לפני המפגש עם איטליה אבל אלישע ידע מה הוא עושה. לסביבתו הסביר את הזימון: "גולסה זה רק עניין של בטחון ודקות משחק. הוא יכול לעשות את האיזון בקישור".

 

כעת אחרי שהפגין כושר טוב והיה מהטובים בנבחרת בניצחונות במקדוניה ועל ליכטשטיין מחמיא תומר חמד ששיחק איתו בכרמל: "הוא בדיוק השחקן שהיה חסר לנו בנבחרת. אתה רואה אותו בכל מקום במגרש, כי יש לו כושר גופני מדהים והוא שחקן שלא מתעייף. השער שהוא הבקיע למכבי באלקמאר זה שער של שחקן אירופי כי זה באמת מה שהוא. מגיל צעיר מאוד במכבי חיפה ידעו שגדל להם שחקן ברמה של יוסי בניון".

 

אם כבר בניון, הוא אחד מאותם השחקנים שהאמינו בו כל עת. "הוא החבר הכי טוב שלו במועדון. גולסה גדל עליו ועכשיו הם ביחד באותה קבוצה. אייל מאושר ועם דקות המשחק גם יש לו סיכוי לעשות קריירה נהדרת", אמרו בסביבת הקשר.

 


אבל אלישע כל הזמן האמין (דני מרון)

 

חן עזרא שאמנם משחק בצד השני של הכביש מפרגן: "נכון שהוא חבר שלי אבל הוא שחקן גדול, מקצוען ואני שמח שזה מתחבר לו והוא מראה מה שהוא יודע. תמיד ידענו שהוא כזה, הוא רק צריך לקבל את הצ'אנס שלו כדי להראות מה שיש לו. לדעתי הוא רק בתחילת ההצלחה שלו, אין לי ספק בכלל שהקרירה שלו בדרך הנכונה".

 

גם עידן ורד הנחשב לחבר טוב מסכם: "הוא פשוט שחקן מצוין, ברכה לכל קבוצה, שכל מאמן רוצה שיהיה בקבוצה שלו, וזו הסיבה שאלישע כל כך אוהב אותו והתעקש שיהיה בנבחרת שלו. לא צריך להסתכל ב-GPS בשביל לדעת שהוא השחקן שרץ הכי הרבה. הוא נלחם, עובד קשה ומדביק את כולם באנרגיות. יש לו הכל גם בהתקפה – החבילה השלמה".

 

עכשיו כשהעיניים כבר יופנו אליו חוזר גולסה לליגת העל וגם לדקות משחק ואמור לפגוש את האקסית ממנה נפרד אך גם היא חיזרה אחריו הקיץ. המומנטום יימשך ב-21:00?

 


עם החבר הטוב בניון על הספסל (עדי אבישי)

 


אחרי השער באלקמאר, הכל נראה היסטוריה (אודי ציטיאט)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ