תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שהר: הליגה חשובה מאירופה, חשוב להוכיח את עצמי

שהר: הליגה חשובה מאירופה, חשוב להוכיח את עצמי
חלוץ ב"ש כיכב. בכר: "לא יודע אם היכולת הזו תספיק מול מכבי תל אביב"

הפועל באר שבע שבה לנצח אחרי המעידה מול ספרטה פראג באירופה. האלופה השיגה 0:2 אצל עירוני קריית שמונה כשמי שאמון על הניצחון הוא בעיקר בן שהר שחזר להרכב וענה בצמד.

 

החבורה של ברק בכר גימגמה לאורך מחצית שלמה אך אז הרימה הילוך ושייטה לניצחון. "לא ציפינו למשחק קל. קריית שמונה היא קבוצה ביתית שלא הפסידה העונה. הייתי כמה שנים פה אז אני יודע כמה קשה. איתמר נתן כמה הצלות מדהימות אבל הסבלנות השתלמה, שיחקנו נכון וידענו לשמור על התוצאה", ניתח המאמן.

 

 

"היינו תכליתיים וידענו שאפשר להבקיע גם בדקה ה-60. אנחנו בכושר טוב וידענו שנוכל להתיש את היריבה. אני לא יודע אם היכולת תספיק מול מכבי תל אביב, את זה נראה בשבוע הבא. אנחנו משחקים מול קבוצה מצוינת ויהיה מעניין. אנחנו רוצים לנצח כל קבוצה. כיף היה לי לחזור לפה", סיכם עם מבט קדימה.

 

בן שהר ששב להרכב וכבש צמד: "הצפון עושה לי טוב. בזמן האחרון שיחקתי פחות והיה לי חשוב להראות שמקומי על המגרש. אני שמח שעזרתי לקבוצה במשחק לא פשוט".

 


בכר, הסתדר עם האקסית (ערן לוף)

 

לקראת מכבי תל אביב ציין: "יש לנו בשבוע הבא משחק מאוד חשוב. אני לא חושב שהמעברים בין המפעלים השונים צריכים להשפיע. עם כל הכבוד לליגה האירופית הליגה מאוד חשובה. צריך לדעת לעשות את זה כמו שעשינו בעונה שעברה. הגדולה של קבוצה טובה היא הסגל הרחב והיכולת לתמרן בין משחק למשחק".

 

מוטי איווניר שספג הפסד ביתי הוסיף: "ב"ש בליגה שלנו בליגת העל אבל לא ברמה שלנו. חוץ מההפסד היום שאתה לוקח אותו בחשבון, היו לנו תוצאות לא מספיק טובות במשחקים הקודמים. באופן כללי חסרות לנו נקודות. יש לנו קבוצה טובה וסגל טוב אבל כרגע אנחנו לא מוציאים את המקסימום. כרגע כי אנחנו כבר באוקטובר וזה מספיק זמן שהקבוצה תתחבר. מול קבוצה ברמה של ב"ש אסור לך לתת להם לשלוט בכזאת קלות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ