תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סילוק החובות: הדרישה של ניימאר מפ.ס.ז'

סילוק החובות: הדרישה של ניימאר מפ.ס.ז'
כוכב בארסה האריך חוזה, ב"ל'אקיפ" נחשף מה בלם מעבר לבירת צרפת

רגע אחרי שניימאר חתם על הארכת חוזה בברצלונה עד 2021, מפרסם העיתון הצרפתי "ל'אקיפ" את הסיבה האמיתית לכך שעסקת העברתו לפאריס סן ז'רמן נפלה. על פי העיתון, ראשי הקבוצה ובהם הנשיא, נאסר אל חלאיפי, נפגשו פעמיים עם ניימאר ואביו באיביזה ובסאו פאולו, והיו מוכנים להיענות לדרישה לשלם לו 35 מיליון יורו לעונה. אלא שהמו"מ התפוצץ לאחר שאביו של השחקן דרש מהאלופה הצרפתית לשלם גם את החובות של המשפחה למס הכנסה, שמוערכים בכ-45 מיליון יורו.

 

בתוך כך, בחוזה החדש של ניימאר נקבע כי בקיץ הקרוב סעיף השחרור של החלוץ יעמוד 200 מיליון יורו ובעונה לאחר מכן 250 מיליון יורו, כך שקרוב לוודאי שפ.ס.ז' תוותר עליו. לפי העיתון, המטרה הראשונה של הבעלים של פ.ס.ז', חמד א-ת'אני, היתה לרכוש את ליונל מסי, אבל כאשר התברר לו שזה יהיה בלתי אפשרי, עברו במועדון למטרה הבאה – ניימאר – אך גם שם כשל. 

 

 

במקביל מפרסם ה'לאקיפ' שפ.ס.ז' שקלה לרכוש את אנטואן גרייזמן, אבל העסקה לא הבשילה בגלל חילוקי דעות בהנהלה לגבי התאמתו לקבוצה. לפחות מבחינת הליגה הספרדית, נראה שזו היתה טעות, אחרי שהחלוץ נבחר לשחקן השנה בספרד 

 

אחרי התיקו המאכזב מול מארסי, העיתון "לה פריזיאן" פרסם כתבת ענק שחתכה כוכב אחר של פ.ס.ז' - אנחל די מריה – תחת הכותר "המלאך כבר בלי כנפיים". כמו כן פורסם ששחקני הקבוצה לא מרוצים ותוהים להיכן הקבוצה של המאמן אונאיי אמרי מכוונת. נכון לעכשיו הפריזאים מדורגים רק במקום השלישי, שש נקודות מאחורי המוליכה ניס.

 


ניימאר, פיספס חוזה עתק

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ