תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הדר: "הופתעתי שארז פוטר וגם מהפנייה של מכבי ת"א"

|
המאמן החדש מיעט במילים במסע"ת: "אדלשטיין לא נתן לי את ברכת הדרך"

בעוד האדמה בתל אביב עדיין לא התאוששה מהרעידה הגדולה עם פיטוריו של ארז אדלשטיין, המציאות ממשיכה וכבר מחר (רביעי) מכבי ת"א תארח את גלאטאסראי עם המאמן החדש רמי הדר.

 

"אני בטוח שיש לכם הרבה שאלות לגבי המינוי שלי ולגבי הפרידה של המועדון מארז", פתח הדר את מסיבת העיתונאים. "הופתעתי מהפיטורים של ארז, והופתעתי גם מהפנייה של מכבי ת"א אליי על מנת שאחליפו. לא בדרך זו רציתי לקבל את המושכות ולא בסטטוס כזה".

 

 

"ארז מאמן מצוין ואדם נהדר. הציפייה שלו שאוותר על המינוי היא לגיטימית ומגובה במעשים שלו בעבר. אני שלם עם הדרך שבה עבדתי עם ארז, גם במובן האישי וגם במובן המקצועי. אני רוצה להודות לו על האמון ועל התקופה המשותפת במועדון. בנקודת הזמן שאחרי הפיטורים של ארז נאלצתי לקבל החלטה, וקיבלתי אותה, תוך שאני מודע להשלכות שלה בכל המובנים".

 

הציפייה של ארז לוותר על המינוי - לגיטימית (עדי אבישי)
 
הדר נשאל על תפקודו תחת ארז אדלשטיין והסיבה לכך שהצוות המקצועי תחתיו כשל: "אגיד דבר אחרון על ארז, וזה שלא קיבלתי את ברכת הדרך ממנו. אני נושא באחריות למה שהיה פה עד עכשיו בדיוק כמו ארז ואנחנו נמצאים לפני תתקופה צפופה של משחקים. עשינו כמה שינויים, הגנתיים והתקפיים, אנחנו גם נסמכים על השיטה שארז השאיר ונתקדם תוך כדי תנועה. אי אפשר וגם לא צריך להפוך את הכל, בסך הכל הוא השאיר פה בסיס טוב ואני צריך להמשיך הלאה. חוסר הניסיון שלי באירופה זה דבר עובדתי ואין לי מה לומר על כך".
 
מה הוא אמר לשחקניו לפני משחקו הראשון כמאמן ראשי? "אני חושב שצריך להתרכז בדינמיקה של הקבוצה ובאלמנטים המקצועיים שאנחנו דורשים ומכניסים ופחות באמוציות ובסביבה. עלינו להתנתק, כי אחרת יהיה לנו מאוד קשה", המשיך הדר ונשאל על מערכת היחסים עם השחקנים, "אני לא רוצה להתייחס לדברים שנאמרו עד כה. הקבוצה צריכה לנצח יותר טוב ואנחנו צריכים לנצח את המשחוק הקרוב - רק בזה אנחנו מתמקדים".
 
נושא באחריות למה שהיה עד עכשיו. הדר (עדי אבישי)
 
"אני מתכוון להישאר אני בכל המובנים, גם כמאמן וגם כאדם, כך שאני אדבר איתכם רק שיחייבו אותי ואשתדל לענות בקצרה", הבהיר המאמן והתייחס ל'אני מאמין' שלו: "מקווה שנצליח לעלות את רמת ההגנה והאינטנסיביות, בלי כל קשר למה שעשיתי במכבי חיפה. מאמין שצריך לשמור ולצאת להתקפות מהירות, לנצל את המהירות והאתלטיות שלנו. מאמן צריך להתמודד בכל מצב עם הסגל ויש לי סגל יוצא מן הכלל. אצטרך להתאים את השיטה שלי למה שיש לי".
 
גלאטסראיי תהיה יריבתו הראשונה וכשנשאל אם מדובר ביריבה נוחה השיב המאמן: "אין ביורוליג יריבות נוחות וזו קבוצה עמוקה ומוכשרת, אבל אנחנו צריכים לנצח. אנחנו מקבלים עזרה מצוות הסקאוטינג ואני גם יותר משמח שליאור ליובין נשאר בצוות. נצרף עוזר נוסף עם הזמן. יש לי חוזה במכבי ת"א עד סוף העונה ואני מתכוון לקיים אותו. מרגיש גב מההנהלה".
 
רוצה להתמקד בדינמיקה הקבוצתית. הדר באימון הבכורה כמאמן (עדי אבישי)
 
ווימס: "לא שופט את האנשים שדיברו נגדי"
"אני לא יודע איך אני מרגיש לגבי כל מה שקרה", אמר סוני ווימס, שהיה במוקד הסערה בימים האחרונים. "אני רוצה להתרכז במשחק מול גלא".
 
"אני לא שופט את האנשים שדיברו נגדי", המשיך הפורוורד בראיון שהעניק לאתר הרשמי. "אני פה כדי לשחק כדורסל ולנצח. אני שחקן, אני לא מחליט מי מפוטר ומי לא, רק משחק כדורסל". כזכור, לפי חלק מהפרסומים הואשם ווימס כי הוביל את השחקנים הזרים למהלך בו לחצו על הנהלת הקבוצה לפטר את אדלשטיין.
 
מתרכז בגלא. ווימס (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ