תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לואיס אנריקה: לא הזמינו אותי לטקס המצטיינים

לואיס אנריקה: לא הזמינו אותי לטקס המצטיינים
המאמן התייחס לחרם וגיבה את ניימאר: "מותר לנו לחגוג שער בזמן פציעות"

מאמן ברצלונה לואיס אנריקה פתח מחדש את הוויכוח בספרד לגבי החרמת טקס הפרסים של ה"לה ליגה". הקבוצה שלחה רק נציג אחד לטקס ובתקשורת טענו שהמועדון החליט להחרים את הטקס כי לואיס אנריקה לא היה מועמד לתואר מאמן השנה.

 

אתמול (שלישי) ניצחה אספניול את ברצלונה בגמר גביע קטאלוניה 0:1 משער של פליפה קאייסדו אחרי שבארסה שיחקה בהרכב משני. המאמן נשאל בסיום על החרמת הטקס ואמר: "לא הגעתי, כי לא קיבלתי הזמנה. האמת שהם לא הזמינו אותי, כי ידעו שאין לי סיבה להגיע".

 

 

על הטענות לגבי פרובוקציה של ניימאר נגד אוהדי ולנסיה אחריה נזרק עליו בקבוק אמר המאמן: "לא שמעתי על פרובוקציות שעשינו. מותר לנו לחגוג שער חשוב בזמן פציעות".

 

 

 

בעיתון "ספורט" הקטאלוני הראו אוסף של מצתים שנזרקו במגרש במסטאיה לצד הבקבוק וחפצים נוספים על שחקני ברצלונה וכתבו: "בארסה פרובוקטורים? תראו מה מצאנו".

 

הנער שזרק את הבקבוק דיבר בתוכנית רדיו, הזדהה בשמו המלא ואמר: "הייתי מתוסכל ומדוכא מההפסד וברגע שראיתי את ניימאר חוגג מולנו מאחורי השער זה הדליק אותי. אני מבקש ממנו סליחה ומכל אוהדי ולנסיה, כי הם לא כאלה. מרגע שהבקבוק עזב את היד שלי כבר ידעתי שעשיתי משהו רע ואני מצטער עליו".

 

פיפ"א שעורכת טקס נפרד משלה לבחירת "שחקן השנה", תפרסם את רשימת 23 השמות ביום שני. ארבעת העיתונים הגדולים באירופה בחרו את השחקן שייבחר ל"כדור הזהב" ובשלושה מהם נבחר ליונל מסי: ב"מארקה" מסי קיבל 58 אחוז, ב"אל מונדו" 83 אחוז וב"אס" 70 אחוז. מנגד, רק ב"פראנס פוטבול" ריאד מאחרז סיים ראשון עם 37 אחוז 

 

f
מסי, יזכה בכדור הזהב פעם נוספת? (Gettyׂׂׂ)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ